Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Sally White

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Sally H. White
Sally H. White

Angyal

nő ♌ Posts : 5
♌ Join date : 2015. Sep. 04.

TémanyitásTárgy: Sally White   Sally White EmptySzomb. Szept. 05, 2015 12:13 am

Sally Hope White


Örök, de 23-nak nézek ki.
Hawaii
angyal
túlságosan is együttérző vagyok
hetero
doktor
szingli
Elizabeth Gillies
kinézet
Hófehér bőröm van, akárcsak a többi angyal társamnak. A hajam barna a szemem pedig kék. Az évek alatt voltam már női ideál és rút kiskacsa is. Az egész csak a korszaktól és a társadalom elvárásától függött. Én nem sokat változtam. Mindig is ilyen karcsú alkattal rendelkeztem. A magasságomon szívesen változtattam volna, mert ezzel a csöppnyi termettel nem vagyok teljesen megelégedve. Szerintem sokkal szebb az a nő akinek hosszú lábai vannak. Rajta még a magassarkú is sokkal szebben mutat. Ha már itt tartunk, szeretem a divatot és a szerint is öltözködöm.
Azon belül viszont az elegánstól egészen a sportosig, mindenféle és fajta ruha megtalálható a gardróbomban.  De szeretem az eleganciát és a tündöklést.
Mivel elég régóta élek itt a földön, sok különleges ruhadarabot is sikerült begyűjtenem. Olyanokat is amik már rég feledésbe merültek, vagy csak a kultuszuk maradt fent. Ezek mind külön helyet kaptak a szekrényemben.
Cipőből elég válogatós vagyok, bár nem a fajtája alapján. Inkább úgy fogalmaznék, ahhoz, hogy megvegyem tényleg bele kell szeretnem. Amelyiken egy kicsit is gondolkodnom kell arra már nem biztos, hogy pénzt adok ki. Na nem mintha az árával lenne gondom, mert a pénz miatt nem panaszkodhatom. Bár nem élek luxus körülmények között, de azért amit tényleg szeretnék azt meg tudom venni.
Az ékszerekkel úgy vagyok, hogy másokon mindig sokkal jobban tetszenek, mint magamon. Ezért sem büszkélkedhetek belőlük túl sokkal. Van néhány egyedi karperecem és fülbevalóm, meg egy igen értékes nyakláncom. A nyakéket nem igazán szoktam levenni magamról, mert azt még születésemkor kapta az édesanyám, ezért is olyan értékes a számomra.
A másik mindennapos viseletem, vagyis az elengedhetetlen tárgy aminek mindig velem kell lennie az a tőröm. E nélkül ki sem léphetek az utcára és még otthon is mindig a közelemben kell lennie. Alvásnál is mindig az ágyam mellet tartom, hiszen minden eshetőségre fel kell készülnöm.
Még egy dologra ki kell térnem, ez pedig a szárnyam, ami a szivárvány minden színében pompázik. De a legtöbbször próbálom elrejteni, bár ez iszonyatos fájdalommal jár. Viszont a fájdalomhoz idővel hozzá lehet szokni.
jellem
Hatalmas empátia készséggel rendelkezem, ami néha áldás, de van, hogy átok. Képes vagyok mindent átérezni amit a közelemben tartózkodók éreznek. Ez főleg akkor rossz amikor valaki pokoli kínokat él át, mert akkor én is ugyanezt érzem. Bár az évek során már sikerült, többé – kevésbé finomítanom ezen a képességemen, de még messze nem tökéletes. Eddig csak annyit sikerült elérnem, hogy az apró érzéseket már nem érzem át. Volt idő, amikor még annyira hatott rám, hogy nem tudtam eldönteni, hogy saját vagy átvett érzésről van szó.
Végtelenül kedves és türelmes vagyok, nehezen lehet kihozni a sodromból. Ahhoz, hogy ez bárkinek is összejöjjön nagyon fel kell bosszantania. Erre még igen kevés példa volt, de akkor a másik húzza a rövidebbet.
Van, hogy hamar megnyílok másoknak, máskor viszont elég zárkózott maradok. Mindez attól függ, kivel akad dolgom.
A munkámban elég távolságtartó vagyok, nem engedhetem be őket a magánéletembe. Hiszen egy orvos dolga, hogy a páciensen segítsen, miközben a saját problémáiról megfeledkezik. Nekem szerencsém van, mert amikor dolgozom könnyen kizárok minden nem oda tartozó dolgot. Olyankor csak az jár a fejemben, hogyan segíthetek a betegeken.

szerepjátékos példa
Voltak boldog időszakaim és voltak borzalmasan nehezek is, de minden kornak megvolt a szépsége. Mindig találtam legalább egy dolgot ami tetszett. Rengeteg olyan eseményen vehettem részt ami később bekerült a történelembe. Olyan, valóban híres embereket ismerhettem meg akikről más csak álmodik.
De mindez már csak a régmúlt. Ugyanis volt az életemnek egy igen zűrös időszaka, amikor olyanokat tettem amikre nincs szó. Akkoriban Los Angelesben éltem és nagykanállal habzsoltam az életet. Mindent kipróbáltam amit csak lehetett és amennyire csak lehetett halmoztam az élvezeteket. Olyanná váltam, mint az emberek, önzővé és önfejűvé. Minden este a kaszinóban ültem, este pedig mindig más férfival távoztam onnan. A végére már magamra sem ismertem. Az a lány aki eddig mindig másokkal volt elfoglalva, hogy minden problémájukat megoldja, most csak saját magával foglalkozott. De aztán eljött a nap amikor észhez tértem és rájöttem, hogy már  teljesen elvesztettem önmagamat. Ideje volt tehát visszavonulót fújnom és egy időre eltűntem a nyilvánosság elől. Ezt az időt használtam ki arra, hogy felkutassam azokat akik olyanok, mint én. Kíváncsi voltam hány angyal él még rajtam kívül a földön és hogy milyen körülmények között.
Volt akit egy kórházban értem utol, ő az egész életét annak szentelte, hogy betegeket ápolt. Akkor döntöttem úgy, hogy egyszer én is ezt szeretném csinálni. Olyan jó volt látni amikor valakit sikeresen ki tudott gyógyítani egy igen veszélyes betegségből.
De volt olyan aki visszavonult a világtól és egy csendes helyen élte mindennapjait. Évszázadokig sikerült megőriznie épségben azt a helyet ahol letelepedett. Abban az erdőben az ember nem pusztíthatott el semmit. Az állatok nyugodtan és békében élhettek. A fákat nem vágta ki senki, ha valaki mégis megtette volna, az angyalnak megvolt az a képessége, hogy mindez ne történhessen meg. Mindig a legjobb időben volt, a legjobb helyen. Mellette töltöttem el a legtöbb időt. Napokig figyeltem a munkálkodását, ahogy meggyógyította a beteg állatokat. Az elpusztult tetemeket pedig ő maga temette el. Nem csoda hát, hogy ennyire szerettem mellette lenni.
Aztán eljött az idő amikor tovább kellett lépnem és a saját utamat járnom. Ekkor döntöttem úgy, hogy kamatoztatom a tudásom és mivel már évekkel ezelőtt megszereztem a doktorimat, jelentkeztem a St. Rafael Elmegyógyintézetbe pszichiáternek. Azóta pedig itt töltöm életem legnagyobb részét és amit tudok megteszek a betegek gyógyulásának érdekében.


Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Leith Collins
Leith Collins

Vámpír

Férfi ♌ Posts : 83
♌ Join date : 2014. Jun. 17.
♌ Age : 80
♌ Tartózkodási hely : の Pince
♌ Foglalkozás : の Nem akarod te azt tudni
♌ Humor : の Valami eszméletlen biztos van

TémanyitásTárgy: Re: Sally White   Sally White EmptySzomb. Szept. 05, 2015 1:04 am

Accepted!



Üdvözöllek az oldalunkon kedves Sally! Smile *Annyira jó, hogy itt vagy és itt is találkozhatunk csak egy másik formában és világban! affraid * Tetszik a play by-d, gondolom Dexter éppen úgy örül neked, mit mi *vagy legalábbis Marciel 100%-ig örül ha angyal jön az oldalra* és élvezet lesz vele majd a játék! Wink Késő van, nézd el nekem, hogy rövid vagyok és tömören összefoglalva mondom el azt, ez egy csodálatos karakter és kíváncsi vagyok miként alakul majd a sorsa. zöld lufis Különben hadd említsem meg, hogy egy icipicit sajnálom amiért ennyire átérző a karakter és már alig tudja megkülönböztetni mások érzéseit a sajátjától. nagyon szomorú De fel a fejjel, kitartást és sok jót kívánok neked. Sose hagyjon el téged a türelem! Are you seriously? Az intézetben mindig elkél egy-egy türelmes doktor. Tehát akkor, utadra engedlek amint mondtam. Repülj szépen a játéktérre és vesd bele magad az életbe! zöld lufis

Jó játékot kívánok neked a Staff nevében!   Marciel
Leith Leith


Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
 
Sally White
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sally - Hora
» Sally x Dexter >> Your my wonderwall <<

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Régi előtörténetek-