Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Tenebris & Lilith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Lilith.
Lilith.

Démon

nő ♌ Posts : 3
♌ Join date : 2015. Sep. 04.
♌ Foglalkozás : pszichológus
♌ Humor : szarkasztikus

TémanyitásTárgy: Tenebris & Lilith   Tenebris & Lilith EmptySzomb. Szept. 05, 2015 4:20 pm

Tenebris & Lilith


Az ajtó nyikorgása, ahogy kinyitottam a rozoga ajtót ismerősen csengett füleimnek. Minden egyes nap betértem ebbe a szobába és órákat ültem bent egy kényelmes székben, miközben mást sem csináltam csak hallgattam, jegyzeteltem és beszéltem. Kezemben egy új páciens aktája volt, amit előző este már átolvasgattam így most csak lazán ledobtam a hatalmas tölgyfa íróasztalra. Van már annyi tapasztalatom a dologban, hogy tudjam, amit az aktában leírnak semmit sem fog segíteni az én munkámban.
Pszichológus. Elsőre talán nevetséges, hogy ilyen munkát választ magának egy démon és én voltam az, aki a legjobban meglepődött választásomon. Mégis, talán így tudom a legjobban előre segíteni az igazi munkámat, hogy előhozzam az emberekből az igazi, vad énjüket, a kontrollálatlan ösztönlényt, és megszabadítsam őket béklyóiktól. Ha ezt sikerül elérnem - márpedig mindig sikerül - megromlott lelkük újabb nyereség a démonok részéről.
Hajam laza kontyba fogtam, és még gyorsan megigazítottam fekete kosztümömet mielőtt leültem a bőrszékbe. A bőrszék előtt még egy kanapé és egy kényelmes puff állt, így választás elé állítva a betegeket. Ez is egyfajta pszichológia eljárás, ahogy az egész szoba az. Fehér festékkel van lekenve az egész és a különböző kiegészítők, mappák, megnyugtató kutyás, cicás képek adnak neki életet. Rühellem, hogy őszinte legyek, de az igazság az hogy ez tényleg megnyugtat pár embert. Szánalmas.
Magamhoz húzom a vaskos aktát, amiben egy igen különleges nevű lány fotója és leírása látható, valamint, hogy milyen kezelést kap. Még nem találkoztam vele, legalábbis nem ilyen körülmények között, de mindenképpen kihívást fog jelenteni számomra. Imádom a kihívásokat. Lábamat keresztbe teszem, mert már kezd kényelmetlenné válni ez az ülő pozíció. Az órára pillantok és épp abban a minutumban az ajtó nyílik és egy nő lép be rajta. Nyugodt arckifejezéssel pillantok fel a szőke nőre.
- Jó napot, Tenebris, a nevem Lilith. Foglaljon helyet  - intek a kanapé és a színes puff felé. Kíváncsian figyelem melyiket fogja választani. Esetleg a szőnyegre ül? Az emberek tele vannak meglepetésekkel. Nem teketóriázok, amint helyet foglalt bele is kezdek.
- Még sosem hallottam ilyesfajta nevet. Van valamiféle jelentése?  - kérdésemnek semmi köze állapotához, nem akar rögtön letámadni szakmai vagy intim kérdésekkel. Az várhat, amikor már jobban megbízik bennem.

|| Words: xxx || Music: - || Notes: remélem tetszett  Smile  ||
Vissza az elejére Go down
 
Tenebris & Lilith
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Lezárt játékok-