Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 szabadon választható név

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Ophelia Holland
Ophelia Holland

Ember

nő ♌ Posts : 4
♌ Join date : 2015. Sep. 04.
♌ Age : 32
♌ Tartózkodási hely : Amsterdam
♌ Humor : Lost

TémanyitásTárgy: szabadon választható név   szabadon választható név EmptyVas. Szept. 06, 2015 7:13 pm

▲ szép neved ∞ ex vőlegény



ϟ Pb: Michael Malarkey vagy más|| ϟ Kor: 25-32|| ϟ Nem: Férfi || ϟ SZABAD ϟ

ϟ Mindent róla: Pár év járás után, szedtünk a sátorfánkat és New York-ba költöztünk. Boldogan éltünk, úgy tűnt, minden álmunk valóra válik. Egy őszi estén megkérted a kezem én pedig gondolkodás nélkül igent mondtam, hisz Te voltál a mindenem. Egészen az eljegyzési vacsoránkig minden a legnagyobb rendben volt. Aztán jött a tragédia...
Ragaszkodtam ahhoz, hogy New York-ban tartsuk a vacsorát, mivel már ez a város volt az otthonunk. A szüleim és az öcsém azonban sohasem értek el hozzánk. Hiszen pont arra a metrójáratra szálltak fel, amin egy pszichopata őrült vérfürdőt rendezett. Az ő elvesztésüktől kezdve teljesen kifordultam önmagamból. Téged és a nővéremet, Aurora-t is olyan messzire löktem magamtól, amennyire csak tudtam. Az eljegyzést felbontottam, s Londonig meg sem álltam. Onnan pár ott töltött nap után és egy jókora pánikroham után átköltöztem Amsterdamba.
Most, hogy itt élek már pár hónapja, nem csak Aurora, de Te is felbukkantál a városban.
Nem tudom miért jöttél, nem tudom, mit akarsz vagy hogy mi fog történni.
De nem hiszem, hogy valaha is újra a szemeidbe tudnék nézni azok után, ahogy veled viselkedtem...

ϟ Egyéb: Nem akarok se jellemet, se eddig életutat megkötni, mindent a megalkotóra bízok.
Szerintem ne legyen ember, se angyal, de ha mindenképp valamelyiket szeretnéd, akkor sem fogok megharagudni.
Nevet szabadon választhatsz, a PB csak egy ajánlás (lehet Jensen Ackles, Joseph Morgan vagy más is), de ha változtatni szeretnél rajta, akkor egyeztessünk.
Várlak nagyon! Konkrétumokat ígérni nem tudok, de sok-sok játékot igen!
Ha megérkeztél, kérlek írj PM-et!



Vissza az elejére Go down
 
szabadon választható név
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Minden más-