Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
tell me a story!
who's here?
show your face
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (32 fő) Szomb. Dec. 23, 2017 7:44 pm-kor volt itt.
latest posts
got an answer?
•• Ioles Mayfield, the second
írta: Ioles Mayfield
Pént. Feb. 23, 2018 5:45 am
•• Rudolf & Anita
írta: Anita Sandvoort
Kedd Feb. 20, 2018 10:01 pm
•• Ötletem van!
írta: Anita Sandvoort
Kedd Feb. 20, 2018 9:05 pm
•• dr. Kai Clemons & Leith
írta: Kai Clemons
Kedd Feb. 20, 2018 8:58 pm
•• Ariana & Lilith
írta: Lilith
Kedd Feb. 20, 2018 7:59 pm
•• Játékostárs kereső
írta: Theo Holst
Szer. Feb. 14, 2018 2:15 pm
•• Chicago Guilty
Vendég
Hétf. Feb. 12, 2018 7:47 am
•• Első pillantás
írta: Theo Holst
Csüt. Feb. 08, 2018 4:07 pm

Share | 

Zane Lamprey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

dear cupcake, call me by my name

Vérróka

Female ♌ Posts : 46
♌ Join date : 2014. Jun. 17.
♌ Age : 22
♌ Tartózkodási hely : ₪ St. Rafael Elmegyógyintézet
♌ Foglalkozás : ₪ Reménytelen lelked ápolgatása
♌ Humor : ₪ Keserédes

TémanyitásTárgy: Zane Lamprey   Szer. Szept. 09, 2015 1:51 am

▲ Zane Lamprey ∞ plátói szerelem

ϟ Pb: Dominic Sherwood|| ϟ Kor: 28 maximum|| ϟ Nem: Férfi || ϟ SZABAD ϟ

ϟ Mindent róla: Sosem leszünk együtt, nem is rémlik, hogy valaha ismertél volna vagy közös lett volna a baráti körünk még a középiskolában. Különleges vagy, pontosabban nem mindennapi, nem egy tucatszemély akivel naponta találkozik az ember és elfelejti. Nem, te felejthetetlen vagy! Mély nyomot hagysz mindenkiben akivel csak találkozol, mert ilyen a természeted elvárod másoktól, hogy emlékezzenek rád, tudják ki vagy. Nem ismerlek igazán, nem is akarlak. De naponta szembesülök a ténnyel, miszerint nálad különlegesebb férfi múzsa, egy minta akihez mérhetem azok szánalmas próbálkozásait, akik elhiszik magukról, hogy jobban szeretnek engem, annál a szeretetnél amivel én szeretlek téged. Talán betegesen kötődöm még mindig annak a fiúnak a hangjához akit az új iskola egyik ünnepségén hallhattam beszélni. Ha el is mentünk egymás mellett a folyósokon, addig a pillanatig észre sem vettelek. Mert első sorban nem a külsőd volt az amiért rajongni kezdtem, hanem a hangod. Nem normális állapot, tudom én! De hát kamasz voltam, te is és ha azt mondod nekem már akkor nem vetted észre a felettébb komoly és kíváncsi tekintetem mely rád szegeződött, már akkor, fogalmam sincs mit mondhatnék. Talán a vers, amit még ma is őrizgetsz, de nem tudod csak sejted ki írhatta. Különben sem mentem oda hozzád, soha és ezután sem fogok. Mégis minek? Hogy annyi év után hülyét csináljak magamból és a kis illúzió a fejedben, miszerint elérhetetlen cégtulajdonos vagy megszűnjék? Persze, néha becsúszik egy nő, de csak a kaland kedvéért, sosem gondolod túl komolyan. Mert nem megy. Ha nem vagy szabad, úgy érzed már nem is vagy önmagad.
ϟ Egyéb: Faját tekintve emberen kívül bármi lehet. Nem kell feltétlen szerelmi szálat kialakítani a két karakter között, pusztán szeretném ha lenne valaki akit úgymond csodálhatok.  affraid

Together

Forever

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://theycomefirst.hungarianforum.com

Zane Lamprey
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal