Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Mateo van Halen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Mateo van Halen
Mateo van Halen

Mágus

Férfi ♌ Posts : 84
♌ Join date : 2015. Aug. 19.
♌ Age : 35
♌ Tartózkodási hely : *St. Rafael
♌ Humor : *LEGEN...wait for it...DARY!

TémanyitásTárgy: Mateo van Halen   Mateo van Halen EmptyKedd Szept. 15, 2015 5:26 pm

Mateo van Halen


29
Woerden
mágus
egészséges
heteroszexuális
orvos
egyedülálló és utánozhatatlan
Drew Fuller
kinézet
A karakter külső vonásainak leírása: hogy néz ki, milyen benyomást kelt, milyen színű a szeme, a haja, vagy a bőre. Nomeg esetleg pár szó az öltözködési stílusáról.

Van egy pont az ember életében, mikor eltűnik a gyermekkor, s vonásaink kiélesedned, testünk változása lelassul. Elértem már ezt a kort, mondhatni életem legaktívabb részét élem, erőm teljében vagyok. A karizma, mely megjelenésemre jellemző, nem feltétlen jelent karizmot. Ez persze nem azt jelenti, hogy a fizikai erő nem mutatkozik rajtam, de összességében nem vagyok egy izomagy. Sőt, lehet egy harcban alá is becsülnél, és kacagnál rajtam, milyen vékony vagyok.
jellem
A karakter belső tulajdonságai, hogy milyen ember (vagy kevésbé ember) ő valójában, hogyan vélekedik dolgokról, miket szeret, és így tovább...

szerepjátékos példa
Mi történt a karaktereddel? Akár az egész életútját is leírhatod, vagy egy momentumot az életéből. A lényeg, hogy ez haladja meg legalább a 300 szót.


Vissza az elejére Go down
https://theycomefirst.hungarianforum.com/
 
Mateo van Halen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Régi előtörténetek-