Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
tell me a story!
who's here?
show your face
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (32 fő) Szomb. Dec. 23, 2017 7:44 pm-kor volt itt.
latest posts
got an answer?
•• Ioles Mayfield, the second
írta: Ioles Mayfield
Pént. Feb. 23, 2018 5:45 am
•• Rudolf & Anita
írta: Anita Sandvoort
Kedd Feb. 20, 2018 10:01 pm
•• Ötletem van!
írta: Anita Sandvoort
Kedd Feb. 20, 2018 9:05 pm
•• dr. Kai Clemons & Leith
írta: Kai Clemons
Kedd Feb. 20, 2018 8:58 pm
•• Ariana & Lilith
írta: Lilith
Kedd Feb. 20, 2018 7:59 pm
•• Játékostárs kereső
írta: Theo Holst
Szer. Feb. 14, 2018 2:15 pm
•• Chicago Guilty
Vendég
Hétf. Feb. 12, 2018 7:47 am
•• Első pillantás
írta: Theo Holst
Csüt. Feb. 08, 2018 4:07 pm

Share | 

Hilda x Anita Sandvoort

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

dear cupcake, call me by my name

Sárkány

Male ♌ Posts : 14
♌ Join date : 2017. Nov. 06.
♌ Tartózkodási hely : ◢◤ I left my heart in Amsterdam
♌ Humor : ◢◤ Mine's buried in the yard

TémanyitásTárgy: Hilda x Anita Sandvoort    Pént. Dec. 22, 2017 7:23 pm

▲ Hilda x Anita Sandvoort ∞ daddy's little girls

ϟ Pb: Lily Collins|| ϟ Kor: 17 || ϟ Nem: Nő || ϟ SZABAD ϟ

ϟ Mindent róla: Hilda: Harcias jellem, teljese hű a nevéhez. Például a legutóbbi karácsonykor is Rey babát kért a Star Wars-ból mert szerinte Rey menő. Minden iker között megvan a "bogaras" és sárba mászós fajta, aki nem fél semmitől. Kíváncsi, aki bajba keveredik és imád irányítani. Gyakran emiatt is kerül bajba. Hisztis. Amit elakar érni, azt elfogja érni.

Anita: Csendesebb. Ő a tipikus Barbies kislány, aki Én kicsi pónit kér, már egész Equestria elkezdhet rettegni az ő imádatától, mert nem fog leállni. A szobája is Ponyville-t idézi föl, mert kikönyörögte magának a legszebb pónis tapétát ami létezik a világon. Vagy ha nem is a világon legalább itt Amszterdamban. Ő nyugodtabb és higgadtabb jellem, általában behódol és nem keresi a vitát. Ezért lehet, hogy gyakran ő is bajba kerül, még ha ártatlanul is.

ϟ Egyéb: Nos, az előtörténetemben megemlítettem őket. Ám röviden annyi, hogy az anyukájuk belehalt a szülésbe és rám maradtak. Kezdetben nem akartam apa lenni, nem akartam az anyjukkal élni, ám erről ők nem tudnak és nem is fognak. De ez is megvan említve a sorok között. Ami fontos, hogy nem tudtam eldönteni, hogy hány évesek legyenek. Tehát erről az fog dönteni aki hamarabb hozza egyiküket. Itt azért "kicsikként" vannak megemlítve, mert még lehetnek simán tinik. Tízen akárhány évesek vagy csak tíz alattiak. Fajukat tekintve: választhatják a sárkányt vagy a halandóságot. Mert nincs leszögezve, hogy az anyjuk Cordelia mi is lett volna.

Update: Mivel Anita megjött, így a pb adott lett és a kora is.
Tehát egy tízen hét éves sárkány csemetéről lesz szó, akinek az édesanyja mágus volt. De ő valamilyen oknál fogva az én génjeimet örökölte, ezáltal elszívva még az anyaméhben az ikertestvérétől a sárkány géneket. Míg a másiknak megmaradt a mágia. Tehát anya génjeit örökölte ő. Ezzel egyetemben így most már ketten is várjuk Hilda-t. Smile

R U D O L F
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hilda x Anita Sandvoort
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal