Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
tell me a story!
who's here?
show your face
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (32 fő) Szomb. Dec. 23, 2017 7:44 pm-kor volt itt.
latest posts
got an answer?
•• Ioles Mayfield, the second
írta: Ioles Mayfield
Pént. Feb. 23, 2018 5:45 am
•• Rudolf & Anita
írta: Anita Sandvoort
Kedd Feb. 20, 2018 10:01 pm
•• Ötletem van!
írta: Anita Sandvoort
Kedd Feb. 20, 2018 9:05 pm
•• dr. Kai Clemons & Leith
írta: Kai Clemons
Kedd Feb. 20, 2018 8:58 pm
•• Ariana & Lilith
írta: Lilith
Kedd Feb. 20, 2018 7:59 pm
•• Játékostárs kereső
írta: Theo Holst
Szer. Feb. 14, 2018 2:15 pm
•• Chicago Guilty
Vendég
Hétf. Feb. 12, 2018 7:47 am
•• Első pillantás
írta: Theo Holst
Csüt. Feb. 08, 2018 4:07 pm

Share | 

Reign & Milo | I know there's anger in your blood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

dear cupcake, call me by my name

Mágus

Male ♌ Posts : 54
♌ Join date : 2015. Aug. 26.
♌ Age : 19
♌ Tartózkodási hely : ⋟ Amszterdam
♌ Foglalkozás : ⋟ Titkos
♌ Humor : ⋟ Sarcasm is my only defense

TémanyitásTárgy: Reign & Milo | I know there's anger in your blood   Szomb. Dec. 23, 2017 8:20 pm

Team Mileign

Egyeseket bizonyára megöl a kíváncsiság, hogy mégis miként kerültem, kerülhettem ide. A válasz egyszerű lenne, de mégsem az. Nem jöttek rá semmire sem, hogy esetleg bajos lennék és itt lenne a helyem. Mert nincs itt a helyem. Épp ez az. Megint rosszban sántikálok. De most inkább a kíváncsiságom vezet. Tudni akarom, hogy mi folyik itt. Milyen itt és hasonlók. Ám lebukni sem szeretnék. Ki tudja, a végén még engem is bezárnak ide és… Fúj abba rossz belegondolni. Láttam már éppen elég barátságtalan horrorfilmet, hogy mi mehet végbe egy ilyen helyen. Szóval… Szóval ezért is vagyok itt. Mert lemerem fogadni nem minden arany ami fénylik, tehát az én esetemben ez a hely se lehet olyan ijesztő, mint az ember elsőre gondolja.
Vagy lehet, hogy mégis. Amíg nem dolgozik itt valaki addig biztosra veszem, hogy naivan hisz a csodákban. Létezik innen egyfajta kifelé vezető út. Ja, persze, létezik. Az amin én is bejöttem. Vagyis bemásztam. Nem volt egyszerű, főleg mert nem a föld elemre specializálódtam, de valójában nem is baj. Annál jobban imádom az itteni titkos „kirándulást”. Vagyis élvezném ha nem arra kellene figyelnem vajon hány kamera vesz éppen és örökíti meg a sületlenségeimet. De aztán rájöttem, hogy a kijáratnál és esetleg a parkolónál lehet nagyobb esélye az ilyesmi felszerelésének. Mert a parkolóban az autókat, a kijáratnál meg az embereket figyelhetik árgus szemekkel.
Illetve talán a pince az ahol meg lehetne közelíteni ezt a helyet. Ahol kereshetek egy kevésbé feltűnő talán itteni göncöt magamnak.
Csak ugye ez bonyolult. Nem akarok semmiféle bacilust elkapni, bár itt ki tudja. Ez nem egy kórház. Nem szimpla betegek vannak itt. Tudom. Vagyis ha tisztában volnék azzal, hogy mit jelent megbomlott elmével rendelkezni és emellett nem szimpla embernek lenni, akkor nem lennék itt. Azt ugye már a szüleimtől is megtanultam, hogy miként kezeljem az erőmet. De sose hoztak fel nyomos példát arra, hogy miként óvjam meg az elmém a hataloméhségtől és társaitól, ami erre a helyre vezethetne.
Csenden lépkedek a földszint alatti helyiségben, ez egyelőre csak egy hosszú folyosó, kamerák sehol vagy nagyon el van rejtve és én nem látom őket. Mondjuk azt sem tudom, hogy hol kellene lenniük, de általában mindig jól látható helyen valahol fent a falon felszerelve. Ki tudja mi mehet végbe ha ezt a helyet pont nem kamerázták fel. Máris kiráz a hideg.
Valami zajt hallottam. Őszintén. Fogalmam sincs mire emlékeztet, de annyi szent, hogy megállt bennem a vér egy pillanatra. Ezért lehet az, hogy az első ajtón amit megláttam beléptem és magam után szépen becsuktam. Ki tudja mi lehetett az? Én meg nem vagyok Blake, hogy kámforrá tudjak tűnni, ha arra lenne szükségem. Ezért is húzódtam meg. Egy kupac ruha mögött. Csodás.

Helyszín: jelenleg valahol a szennyesek és a hűtőház között
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Δ Words: ki számolja? Δ Music: This is how legends are made Δ Note:  cuki kék  

Loving you forever, can't be wrong.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Reign & Milo | I know there's anger in your blood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal