Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Theo Holst

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Theo Holst
Theo Holst

Sárkány

Férfi ♌ Posts : 8
♌ Join date : 2018. Jan. 06.
♌ Age : 24
♌ Tartózkodási hely : nem nevezném otthonnak, de ott
♌ Foglalkozás : még egy ideig tanulok
♌ Humor : én jókat szórakozom magamon

TémanyitásTárgy: Theo Holst   Theo Holst EmptySzomb. Jan. 06, 2018 6:57 pm

Theo Holst


[Only admins are allowed to see this image]
18
Amszterdam
Sárkány
the wierdo
homoszexuális
civilek
egyedülálló
Tarjei Sandvik Moe
kinézet
Elég magas a maga 181 cm-vel, sportos a testalkata, hiszen sokat futott kicsinek, hogy meg ne verjék.
Haja barna, de a világosabbik fajtából, ami játékosan kunkorodik itt ott, meg is van vele rendesen a baja. Szeret normálisan kinézni, vagy inkább normálisnak, bár volt egy időszaka, mikor mindenféle színt felvett magára, de mégis jellemzőbb rá a visszafogoddsák. Kevesen látják mosolyogni és álltallában egyedül ülvalaholés próbál erős maradni.
jellem
Csendes és keveset beszél, de ha zavarban van, akkor magához, meg másokhoz képest is furcsán tud viselkedni, ilyenkor csipkelődik, gúnyolódik, néha bunkó, pedig nagyon jó gyerek, csak elbánt vele az élet.
Nehezen kötődik, de akit szeret, annak képes lenne odaadni mindent, hogy kifejezze érzéseit és, hogy bebizonyítsa hűségét.
Hobbiai közé tartozik a számítógépezés és annak minden formája, beszélne is róluk lelkesn, de senki nem kérdezi. Nincs kedvenc játéka,
ne is kérdezd, mindegyiket külön-külön ugyanúgy szereti, de főleg az a jó, ha lehet benne lövöldözni, meg valamit csúnyán szétverni, de akár szóba jöhet, egy jó kis csajos szerelmes játék is, ami csupa rózsaszín.
Ami azt illeti, nem nagyon látszik rajta, hogy meleg, de lehet csak azért mert sose beszél, viszont néha a mozdulatai lehetnek árulkodóak, vagy mikor végig mér egy elhaladó pasit, vagy rájöhest abból is, ahogyanrádnéz, hiszen a szemei minden érzéséről árúlkodnak.
Sokat sír, bár tagadja, de az estéit szereti ezzel tölteni, vagy a tükörelőtt bámulja magát és próbál láthatatlan lenni, de sose sikerül.
Még ő maga sem éti, hogy mi történik a testével, de senkineknem mer szólni.

szerepjátékos példa
-Anya, apa…-kezdek bele nagy levegőt véve. –…meleg vagyok.

És így kezdődött életem vége, ami azóta sem tűnik úgy, mintha vége lenne? hogyha egyáltalán lehetséges ilyen. A szüleimmel korábban sem volt jó a viszonyom, de muszáj volt kimondanom, főleg, hogy már 12 éves korom óta titkolom és teljes tudatában vagyok az identitásomnak. Ez azonban életem legnagyobb döntése volt, hogy felvállaltam magam előttük, de már minden mindegy alapon a haveroknak is, meg mindenkinek simán elmondom, ha rákérdeznek és már nem is próbálok úgy beszélni, vagy viselkedni, hogy titkoljam, ki is vagyok igazából.
A nagy coming uot-om után még szarabb lett az életem, mint korábban. Eddig se nagyon bírtak a suliban, meg fura, különc embernek tartottak, de azóta még annál is inkább. A szüleim közölték, hogy ez nem az ő hibájuk, csak örökbe fogadtak, szóval minden hibát másra hárítanak, meg szerintük ez csak egy szeszély, manapság úgy sem menő heteronak lenni és majd kinövöm. Hát nem, 6 év alatt nem sikerült „kinőnöm”, pedig nagyon próbálkoztam.
Mikor először megbámultam egy csávót és beindultak a hormonok elég gáz volt és utána próbáltam elhitetni magammal, hogy ez nem történt meg és elkezdtem csajozni, de persze ez sem történt meg, illetve egyszer igen, de arról nem szeretnék beszélni. Borzasztó volt, mind a kettőnknek. Nekem főleg azért, mert már biztos voltam benne, hogy nem vagyok normális. Hogy beteg vagyok és végérvényesen is a saját nememhez vonzódok.
Szépen lassan kezdtem beletörődni, hogy én már bizony így maradok, sőt rátettem egy lapáttal és a vallomásom után rózsaszín, meg szivárványos dolgokban kezdtem járni, nekem már úgy is mindegy, legalább magamnak ne kelljen hazudnom.
Tehát viszonylag elég hamar, egy hét leforgása alatt a fejetetejére állt az életem. Végre kimondtam a legféltettebb titkomat, mire a szüleim közölték, hogy beteg vagyok, pszichológushoz is akartak küldeni és közölték velem, ha nem hagyok fel ezzel a hülyeséggel, akkor kitagadnak. De mivel nincs hova mennem, így kénytelen voltam eldobni magamtól a hé meleg vagyok életmódomat, mert az utcára nem szívesen kerülnék. Bár attól függetlenül, ha kérdezik, nem fogok hazudni. A kapcsolatom viszont már tényleg mindenkivel megromlott, haza is csak azért járok, mert muszáj és főleg kockulok a tanulás sem érdekel már.
És mikor azt hittem, hogy minden ismét nyugis lett és már a nem szüleim is kicsit lecsillapodtak meg én se jártam már szivárványban, hát, lehet, hogy szerelmes lettem. Ez most nyálasan fog hangzani, de első látásra estem bele. Jó jó, tudom, hogy olyan még a filmekben sincs, de tényleg így volt. Nem tudom feledni és nem is akarom, minden nap eszembe jut és széttép a tudat, hogy nem lehetünk együtt, főleg, hogy már többször is elutasított, bár még sose kérdeztem rá úgy igazán, hogy benne lenne-e bármiben is.
Szóval coming out, majdnem kitagadás, mindenki utál és még szerelmes is lettem. Azt gondolnám, hogy ennél pocsékabb már nem is lehetne, de elkezdtek levegőnek nézni a suliban. Ez az utolsó évem, szóval azért egész jól esne, ha legalább rám köszönnének, de nem, semmi, egy köszönést sem kapok. Sőt van, hogy nekem is jönnek és csak úgy elmennek mellettem értetlenkedve nézve rám, mintha csak egy láthatatlan falnak mentek volna neki. Aztán a WC-n leesett, hogy miért, mert tényleg láthatatlan vagyok baszki. Most komolyan, ott néztem magamat a tükör előtt és nem voltam ott. Remélem nem kell mondanom, hogy álltam, mint egy … na, mindenki tudja, hogy mi, de segítek, nem fa és próbáltam felfogni, hogy ez így mi. Aztán addig kerestem magam a tükörbe, meg tapogattam a nemlátszódó testemet, hogy lassacskán ismét oda lettem.
Akkor most rakjuk össze még egyszer, mert én is azt hittem, hogy befejeződött a sor, de nem. Na szóval, coming out, majdnem kitagadás, mindenki utál, szerelem és láthatatlanság. Olyan az életem, mint valami Zs kategóriás romantikus, sci-fi, dráma stb. aminek egy rendes kategória besorolást sem lehet adni.
Ezek után kérdem én, hogy mit szólnának, a nem öregeim, ha elmondanám nekik, hogy figyi, amúgy néha csak úgy spontán láthatatlan vagyok, na meg folyamatosan meleg, de ez az utóbbi már lehet nem is lenne akkora gond, mert nem hallanák, miközben visznek valami dilidokihoz. Aztán kényszerzubbony és a többi és a többi.
Summa summarum, eléggé elcseszett vagyok.


Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Iason Mayfield
Iason Mayfield

Vérholló

Férfi ♌ Posts : 27
♌ Join date : 2017. Mar. 26.
♌ Age : 24
♌ Tartózkodási hely : × Amszterdam
♌ Foglalkozás : × kiváló kérdés
♌ Humor : × megkoronázatlan élességű

TémanyitásTárgy: Re: Theo Holst   Theo Holst EmptySzomb. Jan. 06, 2018 8:08 pm

Elfogadva!

Ezer meg ezer bocs, hogy csak így kód nélkül fogadlak el de nem akartalak elfogadás nélkül hagyni. XD
Azt már pmben is mondtam, hogy tetszik a lapod meg a karakter is úgy ahogy megalkodtad. Különösen örülök, hogy a PB maradt. *q*
Meg ugye, az is meglepő, hogy azt gondolod elcseszett vagy. Nem vagy az. A majdnem szüleid ezt nem tudják, sőt én se, de majd igyekszem.
Nem akarlak feltartani ezért útadra engedlek. Foglalozz és vesd magad a játékba Smile!
Jó szórakozást és kellemes időtöltést nálunk!
Vissza az elejére Go down
 
Theo Holst
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Civilek-