Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
tell me a story!
who's here?
show your face
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (32 fő) Szomb. Dec. 23, 2017 7:44 pm-kor volt itt.
latest posts
got an answer?
•• Ioles Mayfield, the second
írta: Ioles Mayfield
Pént. Feb. 23, 2018 5:45 am
•• Rudolf & Anita
írta: Anita Sandvoort
Kedd Feb. 20, 2018 10:01 pm
•• Ötletem van!
írta: Anita Sandvoort
Kedd Feb. 20, 2018 9:05 pm
•• dr. Kai Clemons & Leith
írta: Kai Clemons
Kedd Feb. 20, 2018 8:58 pm
•• Ariana & Lilith
írta: Lilith
Kedd Feb. 20, 2018 7:59 pm
•• Játékostárs kereső
írta: Theo Holst
Szer. Feb. 14, 2018 2:15 pm
•• Chicago Guilty
Vendég
Hétf. Feb. 12, 2018 7:47 am
•• Első pillantás
írta: Theo Holst
Csüt. Feb. 08, 2018 4:07 pm

Share | 

A Déli szárny lakói

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

dear cupcake, call me by my name

Démon

Female ♌ Posts : 9
♌ Join date : 2018. Jan. 05.
♌ Tartózkodási hely : Intézet
♌ Foglalkozás : Déli szárny vezetője
♌ Humor : Fájdalmas

TémanyitásTárgy: A Déli szárny lakói   Szomb. Jan. 13, 2018 7:31 pm

▲ legyen meglepi ∞ szimpatikus idegen

ϟ Pb: Tom Hiddleston|| ϟ Kor: >1000|| ϟ Nem: Férfi || ϟ SZABAD ϟ

ϟ Mindent róla: Már pár évszázada kerülgetjük egymást, de soha nem kerültünk közelebb a másikhoz, mint egy gyors kaland. Köztudott, hogy nem kedvelem a férfiakat, tudod, hogy hamar rád unnék. Talán te is rám, elvégre egy elég szabad lelkű lény vagy, nem tudom elképzelni, hogy lekötnéd magad. Bár, azt sem tudtam volna elképzelni rólad, hogy elkapjanak és immáron 10 éve gazdagítsd a betegeink sorát, mégis megtörtént. Azóta néha meglátogatlak, valamint a legmegbízhatóbb ápolókra bíztalak, akik természetesen mindent továbbítanak nekem veled kapcsolatban. Fogalmam sincs, hogy miért vagy itt, vagy mire készülhetsz, de nem szeretném, ha beleköpnél a levesembe és ezt már tudattam veled is. Nekem terveim vannak, de valószínűleg neked is. Mondd csak, mik azok? Meddig kell még lejárnom hozzád, hogy eláruld végre?
ϟ Egyéb: A problémád az agressziód, lázadsz a bezártság ellen,
pedig te hagytad magad elkapatni. A fajod szintén rád van bízva,
ahogy az indíttatásod is. Nem szerelmet keresek, maximum továbbra is csak egy kis kalandot, valamint valakit, aki a bizalmasom (már amennyire ez lehetséges Lilith esetében egy férfiről beszélve), akivel leülhetek beszélgetni.

▲ legyen meglepi ∞ ellenszenves lázadó

ϟ Pb: Keanu Reeves|| ϟ Kor: 500-600|| ϟ Nem: Férfi || ϟ SZABAD ϟ

ϟ Mindent róla: Utállak, de tényleg. Egyedül azért segítek neked, mert te is lázadó vagy, ugyanazt a célt szolgáljuk. Az egyik vezéralakja voltál a forradalmunknak, egészen 15 évvel ezelőttig, amikor is valahogy sikerült téged elkapniuk és az egyik legszigorúbban őrzött szobába zárniuk, ahol a mai napig vagy. Mégis, így bezárva is küzdesz a rendszer ellen, nem egy ápolót és orvost öltél meg, vagy éppen ejtettél túszul, hogy vádalkut köthess. Mára már a szobád szinte mindennel fel van szerelkezve, leszámítva a telefont és bármilyen olyan eszközt, amivel a külvilággal kapcsolatba léphetnél. Én vagyok az összekötő a kintiek és közted, a közel jövőben pedig ki foglak juttatni, részben ezért is szereztem meg maganak a déli szárny vezetői posztját. Addig is viszont elhiheted, hogy a lehető legkellemetlenebbé fogom tenni az itteni napjaidat. A beképzeltségedtől és a felsőbbrendűségi komplexusodtól ugyanis egyenesen a falat kaparom. Pontosabban szólva te kaparod, amíg én írom elő a kezeléseidet.  
ϟ Egyéb: Faj és ambíció az userre bízva, a karakterek kapcsolata értelemszerűen ellenséges, legalább is Lilith részéről biztosan. Annyi fix csak, hogy a karakter lázadó. Wink

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A Déli szárny lakói
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal