Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Anita Sandvoort

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Anita Sandvoort
Anita Sandvoort

Mágus

nő ♌ Posts : 8
♌ Join date : 2018. Jan. 20.
♌ Age : 23
♌ Tartózkodási hely : Amszterdam
♌ Foglalkozás : tanuló
♌ Humor : szerény

TémanyitásTárgy: Anita Sandvoort   Anita Sandvoort EmptySzomb. Jan. 20, 2018 6:48 pm

anita sandvoort


[Only admins are allowed to see this image]
17
amszterdam
mágus - levegő
papa egyik szeme fénye
hetero
civil
szingli
lily collins
szerepjátékos példa
Hosszú, kellemetlen évek és kérdések sora várt rám a kamaszkor bekövetkeztével. Gyerekként minden egyszerűbb volt, nem szerettem mást, mint a játékokat, nem kellett mással foglalkoznom, csak a tanulással és nem volt más férfi az életemben, csak papa. Mégis, ahogyan berobbantak a hormonok az életembe, egy teljesen más világba kerültem át. A pár évvel idősebb, hosszú, szőke hajú srác a szomszédból már nem furának néz ki a loboncával, hanem tök menőnek, miközben én, a régi frizurámmal, amit apa maga csinált meg nekem és anno tök cukinak gondoltam, valami förmedvénynek. A ruháim hirtelen égő cikik lettek, ahogyan a kiváló jegyeim is. Bezzeg a nővérem! Mint mindig az életünk során, ebben is előttem jár, úgy tűnik nem hiába az a 10 perc előnye. Ő mindig divatos, a haját minden reggel gondosan előkészíti és pár év leforgása alatt a smink nagymesterévé lépett elő. De még így, a hormonok vad tombolása alatt is megmaradt a nővéremnek, aminek nagyon örülök. Kettőnk közül mindig ő volt a hangosabb, ő vezetett engem, nélküle valószínűleg el is vesztem volna az évek zavaros sokasága alatt. Engem is megtanított, hogy hogyan ne égessem le a hajamat a hajvasalóval és a hajgöndörítővel, valamint, hogy a három ecset közül melyik való a szemre, melyik az arcra és melyik az ajkakra. Rettenetesen hálás vagyok neki, de a mai napig ő az, aki mindig kitűnik széles mosolyával és csinos külsejével. Volt pár év, amíg egymás haját és sminkjét csináltuk, egy baráti körünk volt és a tanulás iránt is közömbösebb lettem, de úgy éreztem, ez nem én vagyok. Sokkal inkább tűnt úgy, mintha két Hilda lenne, Anita pedig eltűnt volna. Nem akartam ezt, vissza akartam kapni a régi önmagamat. Hiába szeretnék minél többet együtt lenni Hildával, hiába szeretnék tetszeni a szomszéd szőke hajú srácnak, közben szeretnék önmagam maradni. Ugyan, már elkezdtünk a középiskolát, de addig könyörögtem a papának, amíg végül átiratott a Barlaeusból, az Ignatiusba. Szeretem a nővéremet, de ahhoz, hogy mindketten önállóan fejlődjünk szükségünk van térre. Ugyan ő ezen megsértődött kicsit, pár hétig nem volt hajlandó hozzám szólni, de a papának sikerült elmagyaráznia neki a helyzetet. Nagyon örültem, hogy megértette, mert annyi mesélni valóm akadt az új helyről... Példának okán, hogy idejár a szomszéd srác és ugyanabban a zenei szakkörben vagyunk! Ugyan, még nem sikerült köszönésnél tovább jutnunk, de talán idővel majd akad valami közös témánk. Egyelőre túl sok dolog köti le a délutánjaimat, nem tudok részt venni minden foglalkozáson, mivel el kell kezdeni foglalkozni az erőmmel. Hilda szerencsés, ő a papával együtt sárkány, de én anya erejét örököltem. Papa azt is elmesélte, hogy anya ugyanúgy a levegő elemhez kapcsolódott, mint én. Így egy kicsit közelebb érzem őt magamhoz, még annak ellenére is, hogy nem volt alkalmam megismerni őt. Viszont, a házban kutakodva sikerült megtalálnom anya varázskönyvét, sok olyan ige volt, amit ő maga írt bele kézzel, valamint a mesterének az aláírása is, még az első oldalon. Talán őt kellene megkeresnem... Ő segíthetne megismerni azt a felemet, amit egyedül képtelen lennék kezelni, amelyikkel se papa, se Hilda nem tud mit kezdeni.


Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Rudolf Sandvoort
Rudolf Sandvoort

Sárkány

Férfi ♌ Posts : 14
♌ Join date : 2017. Nov. 06.
♌ Tartózkodási hely : ◢◤ I left my heart in Amsterdam
♌ Humor : ◢◤ Mine's buried in the yard

TémanyitásTárgy: Re: Anita Sandvoort   Anita Sandvoort EmptySzomb. Jan. 20, 2018 8:31 pm

Accepted!



affraid Apu "pici" fénye! Bocsi, ezt nem hagyhattam ki. Tetszett. Őszintén túlszárnyaltad a képzeletem amit kigondoltam Anita-hoz. Jobb lett, mint valaha is várhattam volna.
Az tetszett, hogy így gondoltad ki az egész történetet. Meg, hogy olyan dolgokat oldottál meg a történetünkben amit én egyedül nem tudtam kikötni. Most már tudom, hogy mihez tartsam magam. Smile
Illetve te is remélem tudod szeretem ahogy írsz, megfogod a karakter lényegét és ez teszi őket olyan megunhatatlanná. *-* Na jó, igazából utadra engedlek, mert a saját lányomat mégse fogom feltartani, ha már megérkezett és ilyen csodát bocsátott a világra.  affraid Foglalózz és vesd bele magad az itteni életbe!  ez is Marciel

Jó játékot kívánok neked és kellemes időtöltést!


Vissza az elejére Go down
 
Anita Sandvoort
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rudolf & Anita
» Rudolf "Rudi" Sandvoort

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Civilek-