Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
tell me a story!
who's here?
show your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (32 fő) Szomb. Dec. 23, 2017 7:44 pm-kor volt itt.
latest posts
got an answer?
•• Ioles Mayfield, the second
írta: Ioles Mayfield
Pént. Feb. 23, 2018 5:45 am
•• Rudolf & Anita
írta: Anita Sandvoort
Kedd Feb. 20, 2018 10:01 pm
•• Ötletem van!
írta: Anita Sandvoort
Kedd Feb. 20, 2018 9:05 pm
•• dr. Kai Clemons & Leith
írta: Kai Clemons
Kedd Feb. 20, 2018 8:58 pm
•• Ariana & Lilith
írta: Lilith
Kedd Feb. 20, 2018 7:59 pm
•• Játékostárs kereső
írta: Theo Holst
Szer. Feb. 14, 2018 2:15 pm
•• Chicago Guilty
Vendég
Hétf. Feb. 12, 2018 7:47 am
•• Első pillantás
írta: Theo Holst
Csüt. Feb. 08, 2018 4:07 pm

Share | 

A srác a szomszédból

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

dear cupcake, call me by my name

Mágus

Female ♌ Posts : 8
♌ Join date : 2018. Jan. 20.
♌ Age : 17
♌ Tartózkodási hely : Amszterdam
♌ Foglalkozás : tanuló
♌ Humor : szerény

TémanyitásTárgy: A srác a szomszédból   Szomb. Jan. 20, 2018 10:14 pm

▲ legyen meglepi ∞ első igazi szerelem

ϟ Pb: Sam Claflin vagy Jamie Campbell Bower || ϟ Kor: min 18, max 23|| ϟ Nem: Férfi || ϟ SZABAD ϟ

ϟ Mindent róla: A szomszédunk vagy, egy suliba járunk, egy zenei szakköre. Szeretsz zongorázni, de nagyon tehetséges vagy, szóval nálad bármelyik hangszer szóba jöhet, ha fellépésről van szó. Valószínűleg voltak ezt megelőzően is zenei tanulmányaid, talán valamelyik szülőd zenész. Nem tudom, még nem váltottunk túl sok szót, éppen csak nem rég kezdtünk el köszönni egymásnak, mivel egymás mellé lettünk beosztva. Én is zongorázni szeretnék és téged jelöltek ki, hogy megtanítsd. Valószínűleg feltűnt, hogy nem vagyok ott minden foglalkozáson, talán elítélsz kérdezés nélkül és hanyagnak tartasz, talán kíváncsi leszel és megkérdezed miért hagyok ki órákat? Ne adj isten, magadtól is kitalálod, mert ismeritek édesapámat, aki az intézetben dolgozik? Nem tudom, csak annyit, hogy irtózatosan helyes vagy és népszerű, van egy, az egészségesnél talán több önbizalmad, valamint nagyon jó megfigyelő vagy. Talán azt is észrevetted már, hogy kedvellek? Remélem nem, vagy lehet jobb lenne? Úgy se lenne merszem bevallani, csak csendben élvezem a zongora órákat.
ϟ Egyéb: Faj jövendőbeli userre bízva (bár örülnék a mágusnak...), a pb örülnék, ha valamelyik kettő közül jönne ki, de ott egye a fene, ha csak ez tart vissza. A plotot se szabom meg, csak éppen egy kicsit. Szeretnék a jövendőbeli userrel együtt ötletelni, hogy hogyan is kavarodjon össze ez a kettő (mert, hogy én ezt szántam a végének).

If life gives you lemons

make lemonade!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A srác a szomszédból
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal