Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Leith Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Leith Collins
Leith Collins

Vámpír

Férfi ♌ Posts : 83
♌ Join date : 2014. Jun. 17.
♌ Age : 80
♌ Tartózkodási hely : の Pince
♌ Foglalkozás : の Nem akarod te azt tudni
♌ Humor : の Valami eszméletlen biztos van

TémanyitásTárgy: Leith Collins   Leith Collins EmptySzomb. Aug. 22, 2015 1:40 pm

Leith Collins


[Only admins are allowed to see this image]
20 (+54)
Londonderry
vámpír
pszichopátia
heteroszexuális
páciensek
egyedülálló
Jake Abel
kinézet

[Only admins are allowed to see this link]
Ha rá nézel bizonyára van egy kis hiányérzeted, nem a szőke haja hullott ki, vagy a dús szemöldöke hiányzik, ami amúgy egy Neptunusz kék szemet rejt. Nem! Sőt még a meztelen, magamutogatás sem jutott az eszébe, szóval az öltözéke sem lehet az amit hiányolsz vagyis hiányolhatsz róla. Ha jobban megnézed, akkor láthatod. Igen. A zsírtömeg. Az élettel teliség! Ami arról árulkodhatna, hogy mindazon által sokat szenvedett és olyan tipikus álmatlan arca van, valami erő mégiscsak szorult belé. Szorulna is! Ha eleget inna és nem gyógyszerek rabságában élne, miközben a doktora abban a hitben él, hogy őt minden egyes nap rendszeresen táplálják. Nincs vér, nincs izom. A gyógyszer csak méreg. Legalábbis ha csak azt kap akkor meg pláne. Különben egy kis vagy éppen elegendő vérrel a szervezetében, ami blokkolja s, lehetetlenné teszi azt, hogy használja az erejét, akkor elég helyes külseje van. Nem mondanád meg róla, néhány perccel azelőtt még elszáradt volna a lábain is akárcsak egy kóró nemhogy helyesnek tituláld őt. Hegyes szemfogait bárki megcsodálhassa, már nem áll szándékában elrejteni őket, ha mégis akkor bizonyára rátört az a félelme, hogy akár ki is téphetik őket és lássuk be, szemfogak nélkül, nem igen élné túl. A bőrszíne sápadt, akkor meg pláne ha alig jutott hozzá a tápláló vérhez. De ha mégis akkor elhiheted, hogy nagyon élettel teli a bőrszíne és nem mondanád meg róla, hogy vámpírral beszélgetsz. Ja, persze a vámpírok sápadt halovány bőrűek, ő is, nem kell megijedni, de a vér az mégiscsak számít egy kicsikét. A testalkata tehát úgy egészében változó, a táplálékától függ, hogy milyen. Mert bármikor lehet nyurga piszka pálcika vagy nyurga piszka oszlopka. A ruházatát tekintve, azt visel amit kap. Ha azt napokig kell viselnie amíg újat nem kap akkor nincs más választása. Már senki sincs aki meglátogathatná – vagy legalább ezt ő úgy hiszi
tiszta ruhát hozhatna neki vagy újakat vehetne ha a régi vértől, piszoktól mocskos vagy egyszerűen túl kopott s, elhasznált ahhoz, hogy öltözéknek lehessen nevezni. Magasnak magas, nem kell félteni őt attól, hogy a polcról sosem tudta levenni a legmagasabban lévő tárgyakat. Különben mindig kilógott a tornasorból, már akkor látni lehetett, hogy magas növésű lesz. Nem az a két méteres típusú, dehogy, de az a törpe félméteres típus sem az biztos. Pontosan azért, nem hagyja, hogy bárki lefogja őt és kényszerítsék, a karjai hosszúak, csak úgy mint a lába, szereti ha megnyújtóztathatja a csontjait s, ebből kifolyólag a kicsi zárt helyeket kerüli.
jellem

[Only admins are allowed to see this link]
Csak egy szó a szerelem. Lehet, hogy neki mégsem. Rémséges víziói vannak egy halott barátjáról és a testvéréről. A testvére elég nagy nyomot hagyott az életében, amiért eltitkolta előle az illetővel való kapcsolatát. Leith a kezdetek kezdetén, amikor még nem is volt tisztában az erejével, féktelen düht érzett. Féltékeny volt minden egyes halandóra aki a napfényen járhatott, de ő nem. El kellett rejtőznie és ez változtatta azzá a valakivé aki most. Vannak érzései, bizony. Titkolja őket, elrejti szíve legmélyére, igen. De sosem vallaná be senkinek sem, még ha egy karnyújtásnyira is van az illető szívétől. Minek? Tudja, érzi, hogy ha újra a közelébe engedne valakit csak még rosszabb volna. Újra elfogná őt a féktelen düh, több vér tapadna a kezéhez, mint egy normális alkalomkor és abból semmi jó sem születne. Vagyis nem született. Az elmegyógyintézet lakói csendes bajkeverőnek ismerik, fellázad, persze, hogy fellázad. Hiszen ő a tipikus példája annak, hogy a férfiak ha éhesek bármire képesek. Tehát ha kiéhezteted, nem adsz neki inni – enni akárhogy is nézzük képtelen lenne – soha az életbe ne várd, hogy kedvesen tekintsen rá. Jól lakott persze sose lehet, akkor biztos agyon rázna, tehát annyi a lényeg, sose hagyd teljesen a kiszáradás szélére sodorni őt. Persze, hogy elmegy az esze, bevadul a gyógyszerektől amiket tömködnek bele és teljesen átalakul egyfajta Hyde típusú személlyé. Jobb ha megjegyezzük róla, hogy nem skizofrén, a személyiségével semmi baj sincs, csak neki is akárcsak az éremnek van legalább két oldala. Igen, oldalt mondtam, nem személyiséget. Tipikus nem lehet bírni vele ha rájön az öt perces alkat, mert ilyenkor tör, vág, zúz, vagyis csak ezt tenné ha tudná és nem akadályozná meg ebben a kényszerzubbony. Utálja ha lefogják és ilyen helyzetbe kényszerítik, pláne akkor ha semmit sem tesz és teljesen véletlenül van rossz helyen rosszkor. Oké! Gyakran sőt többször szeg szabályt mindenki másnál, de ez nem jelenti azt, hogy minden percben kedvében áll keresztbe tenni mindenkinek aki felügyel rá vagy másokra. Különben ha valami zavarja a csőrét akkor bárkinek elmondja szemébe, nem az illető háta mögött hanem az illető szemébe, tényleg. Ez persze mások számára irritáló lehet, de őt ez nem érdekli, egyszerűen nem érti mások miért nem fogadják jól az őszinteséget. Nem kifejezetten kedveli a démonokat, pontosabban azokat nem akik ellene vannak és nem a javára cselekednek, hanem éppen ellene. Azonban ha Dr. Jekyll oldalával találkoztál, hogy egész pontos legyek, csak ezt ismered még(!), akkor békésnek gondolhatod őt. Igazán szeretetreméltónak, akiről nem tudod elképzelni, hogy kerülhetett az intézmény falai közé. Különben megvan rá az oka, hogy itt legyen, a dührohamát, idegességét nem tudná máshogyan levezetni és az elektromossággal a hatalmában bárkit megölne. Pont ezért addig jó, amíg ezt a csendesebbik oldalát mutatja. Bár egyre kevesebbszer fordul elő, félő, hogyha így folytatja, akkor tényleg igazi pszichopatává válik. Nem mintha most nem volna az, de ennél is van rosszabb és ez biztos. Tehát lényegében, amit róla kell tudni van szíve, de nem mutatja meg másoknak és néha hiába viselkedik sorozat gyilkos módjára aki még önmagára nézve is veszélyes, nem csak erről szól az élete.

szerepjátékos példa

Ébredés.
[Only admins are allowed to see this link]

Figyeltem. Pontosabban őt és a nőt, már nem lány volt, hanem nő. Tényleg nő, egyáltalán nem arról árulkodott a külseje, hogy egy kis tini lenne, különben nagyon jól rájuk láttam, még akkor is ha ők ketten észre sem vettek. Elbújtam. Vagy inkább rejtőzködtem ha úgy tetszik. Mindegy, figyeltem őket és ezen van a lényeg. Olyan gyanúsak voltak, tehát egész idő alatt erre ment ki a játék és én mérhetetlenül dühös voltam, nem is féltékeny, hanem inkább dühös. S, akkor abban a pillanatban csapott le az az átkozott villám. Nem, nem a mellettem lévő fába, hanem abba amitől ők alig voltak olyan...Mit mondjak? Pont annyi távolságban voltak, hogy túléljék és különben is, valami fránya műanyag talpas cipőt hordtak mindketten. Szóval akkor dőltek volna ki a villám beléjük csap. A méreg meg továbbra is csak gyűlt bennem. Éreztem, hogy most rögtön ebben a pillanatban meg tudnám ölni valamelyikőjüket, az volna a legjobb ha... Minek megölni mindkettőjüket ha elég csak az egyiket? Érezte, hogy az ereimet elönti az erőm adta csodálatos érzés, mintha szikrázna a vérem, tele volna elektromossággal ami csak arra vár, hogy használják. Lehetőleg az egyikük ellen, a másikuk szenvedhet az életben. Aztán valami mélyen a torkomba markolt, irtóra erősnek bizonyult, mert úgy éreztem a csontomig hatol, végül az ő szörnyűséges arca fogadott s, az amint a kiéhezett testem a falnak tolja. Csak képzeletben szikráztak a karomban az erek, gyenge voltam, egy vámpírhoz képest is gyenge és az a dörgés amit halottam, odakintről jött. Nem az én művem.
– Good morning, sweetheart! – rémes angol akcentusa volt, látszódott rajta, hogy semmi érzéke sincs ehhez. Ahogy ahhoz se, hogy én ír vagyok, nem angol. De kit érdekel ugyebár?! London vagy Londonderry egyre megy! London és London, ennyi. Mit számít az a kis Derry a végén? Igenis sokat!
– Are you again tough guy? – tudta nagyon jól, hogy ehhez semmi kedvem sem volt. Megint elfelejtett vért hozni, pedig ahhoz képest egészen tűrhetően viselkedtem. Nincs értelme megbüntetni, tényleg! Ő azonban abból a földből teremtetett akinek lételeme a gonoszság. Ha használni tudnám az erőmet, már régen nem itt poshadnék.
– Stupid little boy, stup...- gondolom id lett volna a vége, ha be tudja fejezni és nem morog rá a társa.
– Tudod nagyon jól, hogy érti a nyelvet, minek beszélsz hozzá? Intézzük már el gyorsan amíg nem jön hozzá látogatóba a kis csaj és von kérdőre ezért itt. – meglebegtette a kezében a szokásos nyugtatómat még valamivel összekeverve amire nem tudok rájönni, mert egyszerűen elbódít. Ez nem gyógyszer, ez méreg. Ami kihozza belőlem a Hyde felemet, most tisztára Dr. Jekyll vagyok, nem érzem azt, hogy dühöngnék csak a fejem fáj, éhezem. Annyira szomjas vagyok és erőtlen. Fel tudnék falni egy tucat városlakót. De ez a nagydarab itt, nem ereszt, szorítja a torkom, könnyű szerrel oldalra fordítja, hogy szabad utat adhasson a társának a fecskendővel a fő nyaki ütőérhez. Könnyen megy a társának, már ki se kell tapintania tudja hová kell szúrnia. Már nem fáj, nem érzem, csak a bódulatot, amint megbillen a fejem és elfog az őrület.
– Kész is, látod, nem kell ellenkezned sweetheart és hamarabb túl esel rajta. – úgy megütném, tényleg, de mire feltápászkodnék vagy elhatároznám, hogy feltápászkodok, már a földön koppan a testem. Előre billentem. Fejjel a földnek, szuper! Egy kis időbe telik mire a szer megteszi a hatását és csak azután tudok mozdulni valamicskét. Maximum a hátamra. A plafon szép látvány, de túl szürke ahhoz, hogy csodálni tudjam és ezért lehunyom a szemeimet. Nem alszom én, csak pihentetem a szempilláimat és várok. Rá.



Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com



dear cupcake, call me by my name
Mateo van Halen
Mateo van Halen

Mágus

Férfi ♌ Posts : 84
♌ Join date : 2015. Aug. 19.
♌ Age : 34
♌ Tartózkodási hely : *St. Rafael
♌ Humor : *LEGEN...wait for it...DARY!

TémanyitásTárgy: Re: Leith Collins   Leith Collins EmptyKedd Szept. 08, 2015 12:07 pm

Accepted!




Háááááááát, elég erősen gondolkozom rajta, elfogadjam-e az ET-det.... Razz Na jó, úgyis tudjuk, hogy csak azért írok elfogadó szöveget, hogy ne kivételezzünk egymással sem. Very Happy De azért valjuk be, elég fura lenne, ha egy admin karakternek azt írnám ide, hogy elutasítva, szóval egyértelműen, és visszavonhatatlanul elfogadlak. De azért szólok, hogy a vámpírok a szemfogukkal harapnak Very Happy Leith




Vissza az elejére Go down
https://theycomefirst.hungarianforum.com/
 
Leith Collins
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Horatio Collins
» 50 Shades of Leith
» Horatio & Leith | Are you okay?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Páciensek-