Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Ariana Livingstone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Ariana Livingstone
Ariana Livingstone

Vérróka

nő ♌ Posts : 48
♌ Join date : 2014. Jun. 17.
♌ Age : 27
♌ Tartózkodási hely : ₪ St. Rafael Elmegyógyintézet
♌ Foglalkozás : ₪ Reménytelen lelked ápolgatása
♌ Humor : ₪ Keserédes

TémanyitásTárgy: Ariana Livingstone   Ariana Livingstone EmptyCsüt. Aug. 27, 2015 9:32 pm

Ariana Livingstone


[Only admins are allowed to see this image]
21
Amszterdam
vérróka
elméletileg nincs
aszexuális
ápoló
egyedülálló
Katherine McNamara
kinézet
Haj: Természetes vörös, ami a hátam közepéig ér. Szeretem, mert egyedivé tesz és igazából bármilyen ruhához képes vagyok találtatni ha arról van szó. De amit szeretnék megjegyezni az az, hogy én igenis ápolom a hajam, arról azonban nem tehetek ha összekócolódik és úgy néz ki, mintha egy éve nem látott volna fésűt meg sampont. Ennek ellenére imádom a hajam színét!
Szem: Olyan cuki mandulavágású zöld, hogy eszedbe sem jut az a mondás, miszerint a zöld szemű személyek büszkék és hűvösek. De ne felejtsük el, hogy mindemellett elég kreatív is vagyok, legalábbis azon a téren miként utasítsunk el másokat ha meg merik kérdezni megvan-e még az ártatlanságunk vagy sem. Mert olvastak valamit, hogy a zöld szemű lányok állítólag(!) ártatlanok, tiszta lelkűek és ennek fényében sokáig várnak az igazira. Amúgy ez rám is jellemző mármint ami az utóbbit illeti, az előbbiekben én egy kicsit vitatkoznék, de senkinek egy szót se róla!
Ajkak: Szerintem ha versenyezni kellene abban, hogy kinek van a legátlagosabb ajka a világon akkor azt a versenyt bizonyára én nyerném meg. Miért? Mert az én ajkaimról nem mondható el, hogy túl kicsi és pöttömke, sem pedig az, hogy széles és olyan mintha a kacsákat próbálnám meg utánozni minden egyes percben amikor beszélek. Rúzst csak néha használok, szerintem már alapból is elég piros ahhoz, hogy másoknak is feltűnjenek ha arról van szó.
Bőr: Sosem panaszkodtam azért, mert érdes a bőröm és tele van hegekkel. Sőt ilyesmivel igazából nem is rendelkezem. Szóval nyoma sincs annak, hogy kicsi három évesként imádtam a fűben térden csúszkálni. Így elmondhatom, hogy amennyire elvárható az egy tini bőrétől simának nevezhető és világos színűnek. Nem szeretek lebarnulni nyáron, ezért mindent megteszek azért, hogy megóvjam a bőrét ettől.
Testalkat: Sosem voltam kövér vagy vézna, én inkább azt mondanám, hogy a nevelő szüleim jól tartanak, tartottak és megvagyok elégedve a testsúlyommal. Nem, nem mondom meg mennyit nyom alattam a mérleg, ez csak rám tartozik. A magasságom nos, hát magas vagyok, maradjunk annyiban, ami néha idegesít, mert nagyon nehezen találni olyan személyt, lányt vagy fiút akire nem kell lenézni az alacsonysága miatt. Bár ha jobban meggondolom, magasnak lenni jó.
Öltözködési stílus: Változó, attól függ milyen hangulatban vagyok. Voltam már, hogy megpróbáltam úgy kinézni, mint egy lolita, tudod, azok akik a viktoriánus korabeli gyerekdivatból merítenek ihletet. Csipke és mérhetetlen sok kiegészítő, ami még talán ha szerencsénk van jól is áll nekünk. De a hippisség sem állt távol tőlem. Elég vicces volt amikor egyik nap úgy döntöttem, hogy mostantól össze-vissza párosítom a színes ruháimat, trapéznadrágot hordok. Mostanra azonban már elmondhatom, hogy megtaláltam a saját stílusomat, amit igazából nem tudok mihez hasonlítani az eddigiekhez. De maradjunk annyiban, hogy az egyszerű és kissé divatos ruhák, néha jobbak bármely túlcsicsázott holmiknál.
Farkas alak: Valamilyen oknál fogva tejfehér bundájú, nem tudom megmagyarázni miért, én szürkére számítottam mindig is, némi vörös beütéssel, de nem. Tejfehér, mondhatni teljesen átlagos és normális farkas külsővel, pont mint a többi. Bár annál nagyobb éhség és gyilkolás ösztönnel az biztos. Az izomzatom is, ha mondhatok ilyet akkor megvagyok vele elégedve, bár gondolom nem annak tudható, be hogy emberi alakomban sokat emelek, rendszerint azokat akik nem tudnának felállni vagy túl gyengék. Szóval normális fehér farkas külsőm van, nem tudom ezen mit kellene magyaráznom, mert sokat úgysem lehetne.
jellem
Képmutató → Sosem azt mondom ki amit igazán gondolok egy illetőről. Inkább a háta mögött beszélem ki egy olyan emberrel akiről tudom, hogy nem csipi az illetőt. Az ellenségem ellensége ugyanis a barátom.
Hajthatatlan → Ha valamit eltervezek az úgy is lesz, egészen addig küzdök míg el nem érem a célom és nem hagyom, hogy mások elvegyék a kedvem attól a dologtól amit véghez szeretnék vinni. Szóval ha véletlenül te leszel az akin átgázolok, mert útban vagy és nekem csokis muffin kell, akkor ne lepődj meg!
Ironikus → Ha valami szúrja a szemem és nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mindig burkolt-, szellemes megjegyzéseket teszek. Így bizonyára kevésbé tűnhetek olyan gonosznak s, bárki akivel találkozom, azt hiheti tulajdonképpen egy földre szállt angyal vagyok. Nem! Csakis a szüleimmel szemben vagyok őszinte, máshoz már nem annyira.
Nyugodt → Mindig megőrzöm a hidegvéremet, legyen szó bármiről. Senkinek sem adom meg azt az örömöt, hogy sírni vagy szenvedni lásson valamiért ami nem úgy sült el ahogyan szerettem volna. Sosem adom fel, ezért így vagy úgy, de a munkám mindig meghozza a gyümölcsét.

szerepjátékos példa
Ott álltam előtte és néztem őt, pontosabban a testét, amint előre hátra himbálózik kelet, északkelet, észak. Aztán folytatja visszafele észak, északkelet, kelet. Már nem beszél, nem tud. Csak néztem. Ő is nézett. Üveges tekintetéből azonban nem volt semmi sem kiolvasható, az időben rekedve meredt rám kéklő szemeivel. Fújt a szél, az eső is esett odakint. Gyászra éppen alkalmas idő. Arcát sár mocskolta be, látszott mennyire meg kellett szenvednie azért, hogy ebben a cudar időjárásban ideérjen, ahol csak én találhatok rá. Nem közelítettem felé, csak néztem. Néztem és csodálkoztam. Vagy ha nem is azt, akkor inkább csalódott voltam. Csalódott, hogy az elmúlást választotta a szebb jövő helyett, nélkülem. Újfent kelet, északkelet, észak irányba fordult, aztán ugyanezen az úton vissza. Alatta semmiperc alatt tűntek el a szavak, melyet idegesen, sietve véset le arra a szerencsétlen papírra. Természetesen tudtam mi állt rajta, elolvastam már, ettől vagyok lesokkolva. Ettől vagyok képtelen odamenni hozzá és megszabadítani őt a terhétől. Nem megy. Egyszerűen képtelen vagyok rá és kész. Az emlékeink nem engednek. Erről tudom, hogy nem élném túl ép ésszel ha nekem kellene elvágnom a kötelet. Ha erre képes az az eltoló erő, amivel rendelkezem, tudomásul sem akarom venni, milyen amikor magamhoz vonzok valakit teljes akaratomból és erőmből. Emlékszem az első csókunkra, amikor megpofoztam őt, mert mégis, hogy képzel az engedélyem nélkül ilyesmit tenni. Nem éreztem iránta semmit, de nem akartam megbántani, összetörni a szívét, hogy én mennyire képtelen vagyok szeretni és milyen jól járna valaki mással. Féktelen kételkedéssel álltam hozzá, minden egyes szavához. Azt gondoltam nem lehetnek igazak. Miért lennének igazak? Különben is, én már az iskola óta valaki mást szerettem, nem őt. Az a szerelem persze más volt, sosem közöltem az illetővel az érzéseim, túl nehéz lett volna odaállni elé és a szemébe mondani egyszerűen kikészít a szépsége, ne vegye fel a piros felsőjét, mert egyszerűen megbolondulok tőle és növelje meg a haját legalább a válláig, mert az biztos nem lesz az esetem, de így, a megjelenésével beleillett abba a képbe amit imádtam. Még most is, mert azóta cseppet sem változott. Nem növelte meg a haját, nem utazott el, cége van amit olyan boldogan vezet, hogy már csak a szeretőjének kell elmondania, neki ez nem megy tovább, fejezzék be a sem veled sem nélküled kapcsolatukat, mert ő éppen olyan különleges, mint én. De nem. Zane továbbra is él, virul a boldogságtól és attól, hogy mennyi mindent elért már eddig a saját erejéből. Hát nem felháborító? Itt állni valaki olyan előtt aki szeretett és közben valaki olyanról ábrándozni, aki a középiskola óta sem vesz észre? Talán. Muszáj lépnem, le kell vágnom onnan a testét. Vagy én teszem meg vagy valaki más és abból egyikünknek sem lesz köszönete. Ápoló vagyok, nem engedhetem meg, hogy azt feltételezzék rólam egy gyilkos vagyok, így megkockáztatom a dolgot, ha bárki azt hinné én öltem őt meg, akkor az tévedni fog. Hiszen én voltam az aki azt mondta neki kezdjen új életet, lehetőleg nélkülem. Miért öltem volna meg?




A hozzászólást Ariana Livingstone összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 05, 2017 12:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://theycomefirst.hungarianforum.com



dear cupcake, call me by my name
Mateo van Halen
Mateo van Halen

Mágus

Férfi ♌ Posts : 84
♌ Join date : 2015. Aug. 19.
♌ Age : 34
♌ Tartózkodási hely : *St. Rafael
♌ Humor : *LEGEN...wait for it...DARY!

TémanyitásTárgy: Re: Ariana Livingstone   Ariana Livingstone EmptyKedd Szept. 08, 2015 12:12 pm

Accepted!




ÚÚÚÚÚ aszexuális lufis Ilyet ritkán látni, szóval tetszik Razz Na de te belelendültél az ET íráokba, én meg belelendültem az elfogadásokba. Igazából szeretem az írásmódodat, szóval nemnagyon tudnék beléd kötni most sem. Úgyhogy tesséééék, kedves leszek, és elfogadlak, bár itt is érdekes lenne, ha nem tenném, admin karakter lévén... Very Happy Nem tudok mást mondani így korán reggel nézd el nekem, és sipirc játszani, bár szerintem már eddig is azt tetted Very Happy Már csak nekem kéne elkészülnöm.... doboz troll



Vissza az elejére Go down
https://theycomefirst.hungarianforum.com/
 
Ariana Livingstone
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Személyzet-