Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Beelzebub ¯\_(ツ)_/¯ Lord of Flies

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Beelzebub
Beelzebub

Démon

Férfi ♌ Posts : 31
♌ Join date : 2017. Mar. 26.
♌ Tartózkodási hely : ✦ elhagytam a szívem Amszterdamban
♌ Foglalkozás : ✦ jobb ha nem tudod
♌ Humor : ✦ szilánkos mennyország

TémanyitásTárgy: Beelzebub ¯_(ツ)_/¯ Lord of Flies   Beelzebub ¯\_(ツ)_/¯ Lord of Flies EmptySzomb. Aug. 12, 2017 6:57 pm

Beelzebub ↬ Niels Bakker


[Only admins are allowed to see this image]
halhatatlan
Mennyei Pokol
démon
a falánkság démona
biszexuális
biztonságiak
éljen a poligámia!
Jonathan Whitesell
szerepjátékos példa
Panaszkodott, megállás nélkül. Hogy milyen étvágytalan, soványka, egész végig csak felöklendezné az ételt amit kap. Valami mást akar. Javítani önmagán. Én meg csak tágra nyílt pupillákkal hallgattam végig mindazt a szörnyű dolgot amivel ő küszködött. Persze, hogy kötelességemnek érzem felhizlalni őt. De olyannyira, hogy önmagára se ismerjen. Ám a többiek általában a legeslegjobb részeknél fognak vissza. Már ha tudnak, van amikor túlságosan későn érkeznek, amikor tudatosul bennük milyen sok energiát fektetek bele az összes vendég étellel való ellátásában. Mert szeretem nézni ahogy habzsolnak, amikor ki se nézik belőlem, hogy nem a piperkőc pincér, kifutó fiú, felszolgáló vagyok, hanem a leggonoszabb étel kritikus, szakértő, akár maga a szakács. Még mindig azt vallom, hogy ezt a tökéletes álca teszi. Az a csodás fiatalos külső, az arcom rendszerint, amit legtöbbször idejük és erejük van tanulmányozni az étel mellett. Ugye nem kell mondanom, hogy nagyon kivételes alkalmakkor, amikor valakit aztán tényleg kérlelni kell és úgy van amikor szó szerint tölcsérrel kell letuszkolni a torkán az ételt, az illetővel kénytelen vagyok tovább elidőzni? Mert miért képzelné el rólam, pont énrólam a világ azt, hogy kegyes vagyok azokkal akik nem hajlandóak enni az én étkemből, főztömből, amikor tudom, hogy még a lábuk hegyét is megnyalnák ha azzal is tudnának enni a kezük mellett.
Ismert már, azt hiszi, hogy dietetikus vagyok, ám nem. Sőt talán pont ellenkezőleg, de neki erről az aprócska részletről pont szükségtelen tudnia. Ezért is olyan nagyon felszabadult, beszél, panaszkodik, de már nem csak az evés problémáiról, hanem a barátjáról. Aki pálcikának nevezte, csontkollekciónak és sorolhatnám tovább azokat a szörnyű szavakat amik a fülemet is sértették, amikor egyszer csak…
– Segítened kell Niels! Nem akarok anorexiás lenni! – mert neki anno a legelején és úgy összességében mindenkinek Niels Bakker néven mutatkoztam be, ezért szólít most is annak. Hiszen mennyire ijesztő lenne, ha mindenkinek simán csak a Beelzebub nevet nyögném be, amikor kreálhatok egy teljesen sajátot. A testvéreim azonban tudják, hogy csak játszadozom a többiekkel, az agyukra megyek, hadd higgyék azt, az igazi Beelzebub valahol máshol van és sokkal jobban érzi magát ott, mintsem piti kis ügyekbe avatkozzon. Holott gyakran pont az ilyen piti kis ügyek teszik az embert, jelen esetben démont is naggyá. Mindenki szépen és aprólékosan kezdi, így persze, hogy én se vettem meg az ehhez hasonló lehetőségeket. Mert ha a legapróbb örömöket nem becsülöm meg, akkor mit élveznék a hétvégi esküvőkön?
– Nem leszel anorexiás, már az vagy. – jegyzem meg határozottan. – De ezen változtathatunk, csak keményen kell dolgoznunk és szépen fokozatosan újra meg kell tanulnod értékelni az ételek izét. Ám legfőképpen elégedettnek kell lenned a testeddel, azt a képet rendbe kell tennünk a fejedben. Ugye tudod? – el fogom torzítani a szépség ideálját, amint önmagáról vél. Ez mindig így folyik le. Ezért van ennyi túl súlyos a világon, mert vigaszevők, nem tudnak nemet mondani, csak habzsolnának még többet és többet. Amivel nekem az ég világon semmi gondom, sőt. Ha az evés megnyugtatja őket, ha abban látnak menekvést az nekem kedvez.


Vissza az elejére Go down
https://childrenoftyche.tumblr.com/



dear cupcake, call me by my name
Trent Miller
Trent Miller

Főnix

Férfi ♌ Posts : 15
♌ Join date : 2017. Dec. 09.
♌ Foglalkozás : Ápoló

TémanyitásTárgy: Re: Beelzebub ¯\_(ツ)_/¯ Lord of Flies   Beelzebub ¯\_(ツ)_/¯ Lord of Flies EmptyPént. Dec. 22, 2017 7:22 pm

Accepted!



Bocsi, de még csak most jutottam idáig. Mindegyik karaktered imádom és ez alól a démonsrác sem kivétel. Nagyon jól sikerült a karakter. Örülök, hogy még egy canon karakter lelt gazdára és őt is pont úgy képzeltem el, ahogy a lapban megismerhettem. Úgy látom senki nem fog éhezni. Érdekes, hogy démon létedre biztonsági ember vagy, de végül is te hasznot húzol abból, ha beköltöznek az épületbe a lények. Érdekes karakter lett, az biztos. affraid
Tényleg nem tartalak fel tovább, irány játszani és hízlalni szemöldök vonogatós


Vissza az elejére Go down
 
Beelzebub ¯\_(ツ)_/¯ Lord of Flies
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Biztonságiak-