Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Blake Finley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Blake Finley
Blake Finley

Démon

Férfi ♌ Posts : 10
♌ Join date : 2017. Aug. 05.
♌ Age : 35
♌ Foglalkozás : tanár

TémanyitásTárgy: Blake Finley   Blake Finley EmptySzer. Okt. 18, 2017 12:47 pm

Blake Finley


[Only admins are allowed to see this image]
28
Amszterdam
Démon
devilish teacher
biszexuális
Lázadó
szingli
Tyler Hoechlin
szerepjátékos példa

- Szerinted? Hogy voltál képes ilyen házit feladni! Most nézd meg! Ugye csak szórakozol velem? Mi ez a végeredmény!? – természetesen nem csak a házija miatt mentem be a szobájába. Teljesen más terveim voltak és ezt ő is tudta. Bizonyára ezért akadt ki ennyire, hogy ilyen házit adtam neki.
- Nem tanultad meg a képletet és mindenhol a kínai jin és jang szimbólumot látod, csak számokban. - vigyorogva borzoltam össze a haját. Odáig voltam érte. Teljesen el tudta csavarni a fejem egy 18 éves srác.
- De én segíthetek megtanulni egy-két dolgot. - a hajáról indult el lefele a kezem és végigsimítottam az arcán és az állánál álltam meg. Tudtam, hogy az érzéseim nem viszonzatlanok, de ő rendes srác volt és tudta, hogy nem lenne szabad. Én is tudtam, de démonként nem érdekelt.
- Egyedül is meg tudom tanulni a képleteket. - fordult meg hirtelen és pár lépést távolodott tőlem.
- Azért jöttem, hogy segítek. Rossz tanár lennék, ha úgy mennék el innen, hogy nem tudtam segíteni. - közelebb lépek hozzá.
- Meg hoztam egy kis italt is, hogy jobban menjen a tanulás. - suttogtam. Tudtam, hogy szereti a piát és az feloldja minden gátlását.

***

Mindig is korán kelő típus voltam, ezért már a felkelő nap első sugarai kinyitották a szemem. A fiú meztelen mellkasomat használta párnának. Végigsimítottam az arcán és magam felé fordítottam az arcát. Tudtam, hogy nem fog emlékezni mindenre, de tudni fogja, hogy volt valami. Már jól ismertem őt, pedig még csak pár éve tanítottam. Nem bírtam ki, hogy ne adjak még egy apró csókot az ajkaira. Amint eltávolodtam a szájától, láttam hogy elkezdett ébredezni. Nem akartam, hogy ott legyek mikor felébred, szóval köddé is váltam. A démon létnek sok előnye volt. Az otthonomba teleportáltam, ami nem igazán volt egy palota, sőt pont az ellenkezője volt. Egy föld alatt kialakított rendszerben éltem, pár másik démonnal együtt, de el voltak választva a "lakások". Démonokhoz képest egész kis összetartó közösség voltunk. Mi egyfajta lázadóbandaként működtünk és azon agyaltunk, hogy hogyan tehetnénk tönkre a rendszert, ami elnyomja a természetfelettit. Nem volt könnyű velük, sok volt a belső viszály is, ezért sem sikerült még végrehajtani a tervet. A vezetőnk egy ilyen belső viszály áldozata lett és úgy néz ki, hogy én kezdtem el átvenni a helyét. Nem lesz egyszerű, de mindenre készen állok... remélem.





Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Milo Wyatt
Milo Wyatt

Mágus

Férfi ♌ Posts : 54
♌ Join date : 2015. Aug. 26.
♌ Age : 25
♌ Tartózkodási hely : ⋟ Amszterdam
♌ Foglalkozás : ⋟ Titkos
♌ Humor : ⋟ Sarcasm is my only defense

TémanyitásTárgy: Re: Blake Finley   Blake Finley EmptyPént. Dec. 22, 2017 3:56 pm

Accepted!



Blake!affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid Imádlak! De ezt nehogy felvedd a mobilodra, mert lefogom tagadni. Azt mondom részeg voltam és társai.  Very Happy
Szeretem ahogy írsz, ezt te is tudod. Nem kell ódákat zengnem, szóval igazából nem is szeretnék kisregényt írni neked ide. Úgy is tudod, hogy mindig megtudsz lepni. cuki kék  Főleg most, hogy bemutattad a te szemszögedből, miként történtek a dolgok. Igazából az ehhez hasonló megoldás mindig is tetszett. Szóval...  cuki kék
Tudod a dolgod. Tehát légy "jó" és érezd jól magad te is! Razz


Vissza az elejére Go down
 
Blake Finley
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Blake & Milo | Are you a man or a monster?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Lázadók-