Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Lilith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Lilith
Lilith

Démon

nő ♌ Posts : 9
♌ Join date : 2018. Jan. 05.
♌ Tartózkodási hely : Intézet
♌ Foglalkozás : Déli szárny vezetője
♌ Humor : Fájdalmas

TémanyitásTárgy: Lilith   Lilith EmptyPént. Jan. 05, 2018 10:33 pm

Lilith


[Only admins are allowed to see this image]
Végtelen
Éden
Démon
éjszaka boszorkánya
Aszexuális (amúgy hetero)
Személyzet
bonyolult
Rachel Weisz
szerepjátékos példa

- Úrnőm, a 113-as szoba lakója megint nyugtalankodik. Beadjunk neki egy újabb adag nyugtatót? - kérdi félénken az egyik ifjú ápolónő. Kezdő még, a lábai is remegnek, ahogy tétován ácsorog a főnővéri iroda ajtajában. Fél, a gyávasága pedig erővel tölt el. Ördögi mosoly játszik az ajkaimon, ahogy a szemem sarkából látom a rezzenéseit minden egyes mozdulatom után. Pedig csak a dossziékat nézegetem:
113-as szoba, Jonathan Warren, démon, kiszámíthatatlan, dührohamokkal küzd. Az egyik kedvenc betegem. Amikor még pszichológusként ténykedtem itt, szerettem vele beszélgetni. Őszinte volt, nyílt. Szerette, ha benéztem hozzá, hiszen mindenki őrültként kezelte. Pedig igaza van. Nem szabad elnyomni az érzéseinket, nem hagyhatjuk, hogy elnyomjanak minket. Ki akartam hozni, sikerült is, de túl hamar lebukott. Elkapott egy ápolónőt, aki egyszer megpróbálta benyugtatózni, majd a zárt részlegbe átvinni és megölte. Sajnálatos módon szökésnek kellett beállítanom. Én nem bukhattam le. Pedig tökéletes tervet eszeltem ki...
- Az előzőt reggel kapta, még korai volna. Helyette küldjék be Dr. Frewent, majd ő lenyugtatja.
De már mindegy, szigorú megfigyelés alatt tartják azóta. Viszont annyi lehetőség rejlik még ebben az épületben, egy elvesztése miatt igazán kár lenne aggódni. A rendszert bármikor megdönthetem. Amióta véletlenül pont megüresedett a déli szárny vezetői pozíciója, kapva kaptam az alkalmon és átvettem a főnővéri posztot. Azóta pedig rengeteg ápoló és beteg értett egyet az ötletemmel. Elvégre, ki szeret így bezárva élni? Mégis kinek az ötlete volt, hogy bújjunk el a világ elől? Mintha csak mi lennénk a gyengébbek! Miközben Isten apró kis játékszerei szabadon járnak, kelnek, hát pont nekünk ne lenne jogunk hozzá? Még azokat a tollas förmedvényeket is a Földre dobta, hogy éljenek úgy, ahogy akarnak... Talán végre saját maga is ráébredt, hogy mekkorát tévedett. Vagy csak egy újabb eszement pillanatában tette? Akármennyire is megvetem, sokat gondolkoztam rajta. Anno sem volt tiszta, hogy mit, miért tesz. Sohasem véltem logikát felfedezni tetteiben, mindenki, aki erős volt, önálló, azt rögtön megvetette és eldobta. Mintha pont mi, akik még életképesek is lennénk, hibásak vagyunk! Bezzeg az ő csúszó-mászói életben maradni sem lennének képesek egyedül. Azonnal áldozatáúl esnének az első démonnak, aki szembejön velük, sőt, esnek is. Bűnösök mind, már maga a tökéletes nő, Éva is elcsábult Lucifer láttán. Bolond nőszemély, és rá lettem lecserélve? Háh! Amiatt a nőszemély miatt szenved most az egész emberiség... Olybá tűnik, a mindenható hibát, hibára halmoz. Ahogy anno engem sem tett el láb alól, hanem egyenesen Lucifer kezeire játszott, hogy csatlósa lehessek az emberiség elpusztításában, letaszította az embert, most pedig ellökte magától az utolsókat is, az angyalokat. Kíváncsi volnék, hogy mégis mit tervezhet, megfogant-e benne valami új. Valami új, amiért amit eddig megteremtett, érdemes lenne eltörölni? Mi másért zárná egy helyre összes teremtményét?
Felnevetek, hangosan. Biztos, hogy még a folyosó végén is hallatszik, mégsem kopogtat senki az ajtómon. Akik nem ismernek, félnek megzavarni. Hallottak már rólam, mindenki hallott már rólam, tudják, hogy ugyanolyan közveszélyes vagyok, mint a bezárt betegek maguk. Csak velük ellentétben nekem hatalmam van, így szabadon járhatok. Minden a kezemre játszik, orvosok, ápolók, betegek, mindenhol vannak embereim. Nem akadt még olyan bátor lény, aki megkérdőjelezte volna a hatalmamat, hát még ha ténylegesen meg is fog mutatkozni! Hiszen nem sokára... Nem sokára ismét mind szabadok lehetünk.
- Főnővér, sürgősen szükség van önre a harmadik emeleten! A 403-as beteg túszul ejtett két ápolót és magát akarja látni...
Ciccentek. Pedig a mai nap még egész kellemesnek hatott. De a 403-as... Ő különösen veszélyes, még rám nézve is. Kíváncsi vagyok, hogy ezúttal vajon milyen feltételekkel hajlandó elengedni az alkalmazottakat, hiszen a múltkor sem aprózta már el. Egyik betegnek sincs olyan szobája mint neki, televízió, a rácsok eltávolítva az ablakról, kényelmes francia ágy. Mintha felkészülne valamire...


Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Beelzebub
Beelzebub

Démon

Férfi ♌ Posts : 31
♌ Join date : 2017. Mar. 26.
♌ Tartózkodási hely : ✦ elhagytam a szívem Amszterdamban
♌ Foglalkozás : ✦ jobb ha nem tudod
♌ Humor : ✦ szilánkos mennyország

TémanyitásTárgy: Re: Lilith   Lilith EmptyCsüt. Jan. 11, 2018 12:57 pm

Accepted!



Szervusz Lilith! affraid  hízelgős

Először is bocs a késésért, megakartam várni a gépem, hogy innen fogadhassalak el rendesen. Laughing
Másodszor hadd gratuláljak az etdért, ismét aratott és jól eltaláltad a karakter lényegét. Vagy legalábbis szerintem. Pont olyan lett, amilyennek lennie kell. Így igazából nem is akarlak feltartani, kíváncsi vagyok a folytatásra, hogy ki lehet ez a különleges "beteg" aki foglyul ejtette azt a két ápolót és téged akar látni.  Smile
Tehát köszönöm a türelmet, és a csodás olvasmányt. Utadra engedlek, foglalózz bátran kedvedre s, vedd a birtokodba a déli szárnyat. Very Happy Jó játékot és kellemes időtöltést kívánunk neked nálunk!


Vissza az elejére Go down
https://childrenoftyche.tumblr.com/
 
Lilith
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilith
» Tenebris & Lilith
» Lucifer & Lilith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Személyzet-