Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Marla Ravenstone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Vendég
Anonymous

Vendég


TémanyitásTárgy: Marla Ravenstone   Marla Ravenstone EmptySzomb. Szept. 05, 2015 11:07 pm

Marla Ravenstone


34
Spanyolország
Mágus
Őrült
Nincs
Páciens
Kapcsolatban
Helena Bonham Carter
kinézet
Hogy nézek ki? Ha az emberk az utcán meglátnak rögtön gondolják, hogy biztos kiraboltam pár butikot holott ez nem igaz csupán szeretek vásárolni és öltözködni. Hosszú barna hajam és mogyoróbarna szemeim vannak. Nem semmi igaz? Csinos ruhákban szoktam öltözködni. Ékszereket nagyon szeretem pláne a nyakláncokat a karkötket és a gyűrűket. A hajamat bárhogy szeretem viselni mert mindig jól áll nekem. Sminkelni magam szeretem bár attól függően milyen hangulatban vagyok. Azért van tapasztalatom stílúsra adok magamra.  
jellem
Nézz rám! Most mondd meg szintén hogy nézek ki? Úgy vélem sokan vannak, hogy óóó milyen jó csaj ez a Marla milyen kedves? Rohadtul nem..mivel őrült"pszichopata gyilkos"vagyok csak nem tudok róla? Lehetséges..bár eddig sejtettem mivel minden intézmény végig jártam és egy magán zárkában bolondultam meg. Van azért némi őrült viccem na és hangulatom. Általában változatos hangulatom van. Szerepet játszik némi depresszió hisz képzeld el magad, ahol gyerek korod óta zárkából magán zárkába visznek ezt éld túl! Örültem, hogy kiszabadulhattam csak az volt a legnagyobb probléma, hogy vissza gondoltam amit nem lett volna szabad és belebolondultam szó szerint teljesen megőrültem. Azért fontos az arc nézés valamikor elengedek, egy komor mosolyt, de már mosolyogni se nagyon tudok. Több mint 2 éve leszoktam a dohányzásról, de most újra rászoktam nem tudom miért. Állandóan szedem a bogyóiamt és pácienshez járok vagy is jártam. Néha olyan dolgokat teszek, amikre nem igazán emlékszek vissza ez pedig emlékezet kiesés. Utálok emberek közelébe lenni.
Szeret:
-Nicholas  szerelmes
-Őrült dolgokat művelni
-Cigarettázni
Nem szeret:
-Emberek közelében lenni

szerepjátékos példa

Éjszaka!!! Pontosabban fél 12 fele járhatott a vekkerem, felébredtem valamiféle furcsa zajokra, de már aludni nem tudtam egyetlen egy szemhunyásnyit sem.  Lehet, hogy már tényleg az őrület irányába megyek? Fogalmam sincs, de azon is eltöprengtem hogyan fogok menni Nicholashoz. Olyan leszek mint, egy zombi vagy egy kiéhezett vámpír kitudja. Felkeltem megittam, egy kávét és visszafeküdtem, majd a kezemet a tarkóm alá tettem és csak a plafont néztem.  Sokat jár az agyam, ilyen őrült tetteken és persze Nicholason. Van, hogy álmaimban csak őt látom nem tudom miért, de mindig van valami bajom, hogy hozzá menjek  beszélgessünk és az is a pakliban játszik, hogy láthassam. Gondolataimon végig söpörve újra megnéztem a vekkert, ami már hajnali 5 órát mutatott. Szépen felkeltem,ahogy nyúlni szerettem volna az ágy szélére megéreztem, egy éles pengét és a kezemen piciny piros vércsepp ott csörgedezett rajtam.  Felugrottam az ágyról és megláttam ez egy kés volt. Fogalmam sincs, hogy kerülhetett hozzám, de valami azt súgja, hogy nem is nagyon emlékszek valamire.  Eltelt pár perc és már készülődtem is Nicholashoz.  Belenéztem a tükörbe gyönyörű vagyok mondhatom, hogy fogok  így neki tetszeni? Biztos meg fogja kérdezni aludtam?  Kissé idegesen kócos hajjal felöltöztem a hajam lusta voltam megcsinálni.  Bevettem a bogyóimat és már indultam is. Remélem nem kapom, már megint valami idegbetegséget vagy nem fognak az őrületbe kergetni, hogy aztán valamiféle hülyeséget csináljak. Most, ahogy felhúzom a pólómat észre vettem a karomon, hogy  sebek kandikálnak ki alatt, úgy gondoltam inkább visszahúzom. Napszemüvegem természetesen rajtam van és le sem fogom venni magamról.  Azon is gondolkoztam, hogy voltam már, sok intézetben még zárkában is ott tulajdon képpen ott őrültem meg és azóta vannak némi emlékezett kieséseim, de vannak halvány apró foltok a gondolataimban. Hosszú séta közben megérkeztem a rendelőbe, vagy hova… már szó szerint nem tudom pontosan melyik világban vagyok, de még jó hogy nincs elme zavarom.  Sokan néztek engem, de nem érdekelt. Mikor néztem ki a fejemből akkor szólítottak.
-Marla  Ravenstone!- Felkaptam a fejem és igen.. ő volt az Nicholas! A szívem kalimpált szinte ütötte a nevét, de remélem nem hallotta.  Lefeküdtem az ilyen kis fotelra vagy minek hívják és kérdezgetett közben folyamatosan őt figyeltem.
-Nos Marla! Mondja el mit csinált aznap éjjel a lakásán!- Rám nézett közben azon gondolkoztam, hogy le kellene vennem a szemüvegemet.
-Nem emlékszem! Csak annyira, hogy egy kés volt az ágyam mellett és véres volt. De a többi?? És  fura hangokat hallottam mondja csak talán megőrültem?- Valamilyen szinten kezdek pánikba esni nem tudom mi bajom és egyszerűen az őrületbe kergetnek, olyankor toporzékolok vagy épp gyilkos hangulatomban vagyok. Lehet, hogy nálam ez vált ki némi zavart? Ezért lettem őrült és nem emlékszek dolgokra, hogy mit csináltam. De, ahogy látom Nicholas is kezd egyre jobban bekattanni, elfogytak a gyógyszerei keresi őket.  Ekkor támadt egy nagyon remek ötletem.
- Nicholas! Szökjünk el kettesben!- Ekkor széles vigyorra húztam a szám és benne volt.  Leadta a köpenyt és mindent majd távoztunk.  Szinte belül repdestek belőlem a döglött pillangók.  Fogunk még őrült dolgokat csinálni együtt. Talán még felrobbantjuk az egész világot? Kacagtam magamban és szorítottam a kezét. Már a szemüveget is levettem  megmutattam neki hol lakom. Innentől kezdve , hogy szokás mondani? élettársak vagyunk remélem köztünk több is fog majd kialakulni elvégre még csak barátok




A hozzászólást Marla Ravenstone összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 07, 2015 5:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Marla Ravenstone
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Régi előtörténetek-