Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Trent Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Trent Miller
Trent Miller

Főnix

Férfi ♌ Posts : 15
♌ Join date : 2017. Dec. 09.
♌ Foglalkozás : Ápoló

TémanyitásTárgy: Trent Miller   Trent Miller EmptySzomb. Dec. 09, 2017 12:16 pm

Trent Miller


[Only admins are allowed to see this image]
23
Amszterdam
főnix
good boy
heteroszexuális
személyzet
szingli
K.J. Apa
szerepjátékos példa
Gyűlöltem a munkám. Szerettem emberekkel foglalkozni és segíteni nekik, de ez más volt. Mindig is orvos vagy ápoló akartam lenni, hogy másokon segíthessek. Végül ápoló lettem, de nem akárhol. Egy elmegyógyintézetben, ami igazából nem is az, hanem egy zárka, ahol azokon a természetfeletti lényeken kísérleteznek, akik nem egyeztek abba bele, hogy beköltöznek egy épületbe, ahol ezeket a fajokat összegyűjtik, hogy egy helyen legyenek. Én ebbe beleegyeztem és ott laktam, de az intézetbe jártam át dolgozni. Rémisztő hely volt. Az alagsor volt a legszörnyűbb, de szerencsére nekem oda nem kellett mennem. Én egy kellemes szintet kaptam. Távol volt tőlünk a kísérletezős emelet, szóval nem hallottuk a kiáltásokat és egész szépen meg volt csinálva. Tudtam, hogy nem helyes, amit ott művelnek, de nem volt más lehetőségem. Nem lehetett csak úgy kilépni. És ha már ott voltam, akkor igyekeztem segíteni az ott élőkön, hogy ne legyen olyan szörnyű nekik ez az egész. El kellett végeznem előtte egy tanfolyamot és adtak edzéstervet is. Sokáig nem értettem, hogy minek kell edzenem, de aztán megtudtam, hogy nem csak ápolni kell a betegeket, hanem fegyelmezni is. Az nekem sose ment, de máshoz is kellett a fizikai erő.


- Nemsokára jobb lesz, ne aggódj. - próbáltam nyugtatni a kis srácot, aki üvöltött a fájdalomtól. Nem tudtam, hogy mit adtak be neki, de a szervezetének nem jött be. Nagyon hasonlított az öcsémre, talán vele egy idős is lehetett, szóval még jobban sajnáltam. A kezemet fogta és szorította, őszintén szólva baromira fájt, de nem érdekelt.
- Segítség! - kiabálta valaki a folyosón. Tudtam, hogy a fiúnak nagyon fájt, de kint valaki bajban volt, szóval a segítségére siettem. Egy vérfarkas marcangolta az egyik ápoló kollégámat.
- Hé! - kiabáltam rá, de nem állt le. Nem voltam egy nagy harcos, de ki kellett találnom valamit. Főnixként voltak egész jó képességeim és már egész jól tudtam irányítani őket, mert gyakorolgattam. Az egyik kezem lángba borult. Már sikerült elérnem, hogy ne lángoljon az egész testem, hanem csak egy bizonyos rész. Meglendítettem a karom és egy kis láng, gömb formájában levált a kezemről és a vérfarkas felé repült. Eltaláltam, de ő csak megrázta magát, mintha mi sem történt volna. Hirtelen elindult felém, majd mikor elég közel ért hozzám, egy lendítéssel kibillentett az egyensúlyomból és egy nagy karmolással a hasamon, a falnak csapódtam. Nem voltam erős, ez tény, de csak mert nem tanultam harcolni. Már készültem a következő ütésre, de megérkeztek a biztonságiak és elintézték a megvadult lényt, engem meg felsegítettek. Felajánlották, hogy menjek le a gyengélkedőre, de más jobban érdekelt. Vissza rohantam a kisfiúhoz, hogy megnézzem, hogy van, de mire visszaértem, meghalt. Nagyon kiakadtam és meló után siettem haza. Az ajtón belépve egyből megpillantottam az öcsém és magamhoz öleltem, jó szorosan.
- Jól vagy? - kérdeztem aggódva.




Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Leith Collins
Leith Collins

Vámpír

Férfi ♌ Posts : 83
♌ Join date : 2014. Jun. 17.
♌ Age : 80
♌ Tartózkodási hely : の Pince
♌ Foglalkozás : の Nem akarod te azt tudni
♌ Humor : の Valami eszméletlen biztos van

TémanyitásTárgy: Re: Trent Miller   Trent Miller EmptyPént. Dec. 22, 2017 9:27 pm

Accepted!



Trent!  Laughing
Itt az idő, hogy téged is elfogadjalak és utadra engedjelek. Azt már kifejtettem, hogy "cuki" lett. Razz Azt is tudod miért. Szóval ismét nem akarok ezen nyálazni. xD
Különös ahogy kigondoltad a karaktert, mondjuk az edzés az meg se lepett. Tipikus te Razz. De tudod az van, hogy akárhányszor ez kerül szóba nem tudom megunni. Very Happy Valamiért mindig úgy adod elő a dolgot, hogy megunhatatlanná váljon a számomra. Meg ugye, KJ Apa-ról  van szó. Le se lehetne tagadni róla, hogy edzene.
Azért igazából külön köszönet, hogy van szíved Razz Várlak az én részlegemre is. xD Nyugodtan meglátogathatsz, nyugtatót ne hozz, mert már megelőztek mások téged. Szóval...
Szóval menj szépen, vedd birtokodba az oldalt, játssz. Meg még mindig tudod a dolgodat. Very Happy
Jó játékot és időtöltést még egyszer Razz!


Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
 
Trent Miller
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trent & Cali
» trent & lieke || hétvégi csínytevések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Személyzet-