Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Camille és Milo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet



dear cupcake, call me by my name
Milo Wyatt
Milo Wyatt

Mágus

Férfi ♌ Posts : 54
♌ Join date : 2015. Aug. 26.
♌ Age : 24
♌ Tartózkodási hely : ⋟ Amszterdam
♌ Foglalkozás : ⋟ Titkos
♌ Humor : ⋟ Sarcasm is my only defense

TémanyitásTárgy: Camille és Milo   Camille és Milo EmptyPént. Szept. 04, 2015 6:30 pm

IT WAS ONLY JUST A DREAM ,
A bűnösök mindig visszatérnek a tett helyszínére. Ez olyan biztos, hogy itt állok már megint a fák előtt, a leégett fák előtt, amiből alig maradt meg valami. Eszem ágában sincs a döglött mókus és pocok család tetemeit megkeresni és elásni. Az egészről Blake tehet. Mindenhol ott van ahol én is, nem kellett volna beengednem még a házunkba sem. Hanem egyszerűen megfogni a nyakától fogva és...kámforrá vált volna mire bármit is tehettem volna, tehát teljesen feleslegesen agyalok a kihajításán a házunkból. Különben kell valaki aki elaltat és eltereli a gondolataimat erről a helyről. Ezért vagyok itt, le kell zárnom ezt az egészet magamban. Nem bízom meg abban a démonban, félő, hogyha megkérném vegye el az emlékeimet vagy tegyen valamit velük úgy átmódosítaná, hogy abból nekem sem lesz semmi köszönetem. Csak azokra a pillanatokra emlékezni, amit vele töltöttem el meg nem akarok! Persze jó játék az őrületbe kergetni a másikat, mert ő is ezt teszi, de mostanában mintha egyre hidegebb lenne az ágyam és az álmaim túl sötétek ahhoz, hogy szépek legyenek. Én mégis itt voltam, most már nem az álmomban menekültem ettől a lángoló fákkal teli erdőrészből, hanem teljes valójában, húsvér emberként álltam. Ez elől még az Álmok ura sem tudott megmenteni egy jól intézett ébresztő gombbal. A kőkemény valóságot nem tudtam elpusztítani, nem tudtam felébredni belőle. De legalább most nem ismétlődött a fejemben a lány minden egyes szava. Nem éreztem bolondnak magam, aki csak arra vár, hogy rátaláljanak, diagnosztizálják és bedugják abba az istenverte intézetbe. Megrúgtam a lábam alatt a port vagy inkább hamut, ki minek látja ezt az eldönti saját maga. Ha ilyen könnyedén el tudnám rúgni magamtól az emlékeimet is, meg lennék élve. Nem marna a bűntudat, csendesebb lenne a benne szunnyadó mérges kis srác akit Blake tud előhúzni a semmiből és akkor nyugtassam le magam. Igen, részben ezért vagyok itt. Hogy megnyugodjak. Noha ez nem olyan könnyű, legszívesebben ismét felgyújtanék valamit, végeznék az itt lévő összes fával csak úgy viccből. A düh és az idegesség nem vezet jóra, tudom. Aztán egyszer csak hátat fordítottam a fáknak, túl rémes jelenség ahhoz, hogy szépnek nevezzem a pusztaságot ami maradt. De legalább nézzük a dolog jó oldalát. Egy pocok és mókus családdal kevesebb van a Földön. Ennyi. Senkinek sem hiányoznak, az ökoszisztéma többi állattagja csak örülhet annak, hogy kevesebb a konkurencia és megnőtt az elemózsia száma. Mély levegőt vettem és kifújtam. Azaz csak kifújtam volna ugyanolyan gyorsan ha nem látom meg őt alig néhány lépésnyire tőlem.
THANKS KAY
Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Camille Mallow
Camille Mallow

Vérfarkas

nő ♌ Posts : 8
♌ Join date : 2015. Sep. 04.
♌ Age : 29
♌ Tartózkodási hely : || Amszterdam
♌ Foglalkozás : || megpróbálni normálisnak lenni
♌ Humor : || Harapós

TémanyitásTárgy: Re: Camille és Milo   Camille és Milo EmptyPént. Szept. 04, 2015 7:42 pm

to my destiny
Igen, azt hiszem el kellett szakadnom attól a helytől végleg. Nem bírtam megélni a tudattal, mert valamiért a tudatalattim folyton ugyan azt mutatta nekem, és ez megnyilvánult a festményeimben. Folyton őt láttam, és a mögötte lángoló erdőséget, és ez kezdett az őrületbe kergetni, én pedig nem akarok bekerülni abba az Istenverte elmegyógyintézetbe, hogy kihasználjanak és belém beszéljék, hogy beteg vagyok, mert nem vagyok. Csupán valamiért azt akarja elérni az elmém, hogy találkozzak vele.
Elindultam hát, hogy megkeressem azt a helyet, mintha egy lámpás vonzott volna vissza az erdőhöz, úgy gondoltam, hogyha még egyszer meglátogatom azt a helyet, akkor majd sikerül túljutnom rajta. Igazából azt sem értem, hogy miért kattogok még ezen egyáltalán. Nem is akarok rá gondolni, mégsem ereszt el. És az a fiú. Magam előtt látom az arcát akár hányszor csak behunyom a szemem, őt látom, és akár hogyan is próbálkozom, semmivel nem bírom elkergetni.
Kiszállok apám régi furgonjából, amit eltulajdonítottam erre a pár órára, amíg megküzdök önnön démonaimmal, és elindulok az erdő irányába. Vagyis arra, ahol régen az erdő állt, amiből mára csak megperzselődött fadarabok és fekete föld maradt. Semmi más. Sietős, nagy léptekkel haladok előre, céltudatosan és makacsul  ugrom át az előttem fekvő fekvőrendőrt, de mégis megállok. Ugyanis meglátom az egyetlen dolgot, ami képes megállítani. A fiút, a gondolataimból, azt, aki ezt az egész tüzet okozta. Kicsit megijedek, félek, hogy megint gyújtogatni akar, de aztán erőt veszek magamon, és megközelítem. Mikor felém fordul, látom rajta, hogy ő is pont annyira meglepődött azon, hogy találkozott velem, mint én. Lehetetlen, hogy kétszer is pont ugyan akkor jöjjünk el ide. Arra a helyre, ahol logikailag elsőnek találkoztunk, még akkor is, ha ő nem látott engem, és nem beszéltünk két mondatot sem, csak én szóltam hozzá. Most már késő volt vissza fordulni, már nem menekülhettem előle és az emléke elől, vállalnom kellett a felelősséget, és beszélnem kellett vele, hogy sikerüljön, túllépnek rajta. Ami azért furcsa mert se gyakorlatilag, se logikailag nem voltam rajta.
- Szia! – mondom és intek a kezemmel, szememmel megkeresem barna íriszeit, majd azonnal a cipőm orrát kezdem vizslatni. Zavarban vagyok, de fogalmam sincs, hogy miért.

music | note: Remélem megfelel  affraid  | words: 347
Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Milo Wyatt
Milo Wyatt

Mágus

Férfi ♌ Posts : 54
♌ Join date : 2015. Aug. 26.
♌ Age : 24
♌ Tartózkodási hely : ⋟ Amszterdam
♌ Foglalkozás : ⋟ Titkos
♌ Humor : ⋟ Sarcasm is my only defense

TémanyitásTárgy: Re: Camille és Milo   Camille és Milo EmptySzomb. Szept. 05, 2015 3:36 pm

IT WAS ONLY JUST A DREAM ,
Nem vagyok gyilkos, hiszen senki sem halt meg, legalábbis emberek nem. Tehát nincs baj. Akkora nagy baj. Különben még mindig érzem ahogyan a tűz a hatalmába kerít és melegíti az arcom. Holott nem kellene. Nem kellene ilyeneket képzelnem. De mégis ezt éreztem. Akkor meg pláne, amint megpillantottam Őt. Levegőt is alig tudtam venni, nemhogy már ezután kifújni nyugodt körülmények között. Ez persze nem elég, miért volna elég? A képzelet egy aljas dolog! Főleg ha már nem csak a hangját hallom, hanem látom is Őt, testet képzelek neki és hasonlók. Ez aggasztó! Nagyon aggasztó! Még köszön is! Mintha eddig nem ezt a hangot hallottam volna a fejemben, már mióta. Természetesen arra nem számítottam, hogy pont ezen a helyen, pont most találkozunk. Mert elég ránézni az árnyékára és elég valószínű ez az egész nem a képzeletem szüleménye. Azoknak ugyanis nincs árnyékuk. Tehát ez a kőkemény valóság. A lány tényleg nekem köszönt. Micsoda fordulat! Gondolom nem tettethetem azt, hogy süket vagyok és jelbeszéddel kommunikálok. Amilyen szerencsém van kifogok egy olyan lányt aki érti a jelbeszédet és megfogott vele, mert mondjuk én nem és ki tudja mit mutogatnék el neki azokból a beszélgetésekből, amit a tévében láttam jelbeszéddel. Érthető, hogy nem kockáztatok, mert a végén ki tudja mit közölnék vele!
– Szia?! – nem tudtam eldönteni, hogy most miként reagáljak erre a köszönésére, így hát visszaköszöntem, mert azt kell gondolom ha már itt vagyunk és köszönt. Minek legyek feleslegesen bunkó ugyebár? Közelebb léptem hozzá, emellett természetesen ki is húztam magam. Mi értelme lenne meggörnyedni és meghúzni magam, ha teljesen biztonságban érzem magam? Vagy legalábbis még.
– Nem kellene itt lenned. – ennyit arról, hogy nem szólalok meg, csak ha kérdeznek. Különben tényleg nem kellene itt lennie, legalábbis egyedül. Annyi lökött ember van a világnak ezen a táján! De csak néztem őt, pontosabban jól esett az, hogy láthatom és nem csak hallgatom a hangját amitől az őrületbe kerülök szó, szerint.
– Nekem sem kellene itt lennem. – jelentem ki még mielőtt ő tenné meg helyettem. Gondolom akkora nagy szerencsém nekem sincs, hogy ne említse ezt meg. Különben mi dolgom nekem egy ilyen helyen ugyebár, ahol még a pocok és a mókus se jár már, hála nekem. Őszintén csak miatta vagyok itt, azért, hogy felejtsek és tessék! Úgy néz ki ez korántsem megy könnyen, olyan könnyen persze ahogyan én azt reméltem. Miért nem maradtam otthon? A tegnap is eljöhettem volna, de nem. Nekem ma kellett, ebben a szent minutumban.
THANKS KAY
Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Camille Mallow
Camille Mallow

Vérfarkas

nő ♌ Posts : 8
♌ Join date : 2015. Sep. 04.
♌ Age : 29
♌ Tartózkodási hely : || Amszterdam
♌ Foglalkozás : || megpróbálni normálisnak lenni
♌ Humor : || Harapós

TémanyitásTárgy: Re: Camille és Milo   Camille és Milo EmptySzomb. Szept. 05, 2015 4:11 pm

to my destiny
Talán nem volt jó ötlet ide jönni, hiszen mégis ki a csuda keresne fel egy erdőt, ami teljesen leégett? Se állatok, se lelkek nem maradtak meg itt, csak hamu és halál. Miatta. A fiú miatt, aki előttem állt, és mégsem tudtam elhinni róla, hogy direkt csinálta volna. Mintha túl közel állt volna hozzám valamiért, pedig nem ismertem, mégis ott élt a tudatalattimban, és rendületlenül akarta, hogy megmutassam őt a világnak. Csak álltam ott, mozdulatlanul, teljesen mereven és bámultam rá. Úgy néz vissza rám, mintha szellemet látna, mintha azon morfondírozna, hogyan fusson el előlem, pedig a sors kétségkívül azt akarja, hogy találkozzunk.
- Nem tehetek mást, gondolatban minden nap itt vagyok – mondom ki nyersen az őszinte választ. Nincs választási lehetőségem. Nem dönthetek, hogy itt akarok-e lenni, vagy sem, mert egyszerűen muszáj. Nem tudok szabadulni a gondolattól, a képektől, az arcától, semmijétől, mert valami miatt bennem él. Szavai hallatán halványan elmosolyodok, mintha olvasna a gondolataimban, de egy százdollárost tennék rá, hogy nem képes erre, ezáltal nem is félek attól, hogy meglátja a pincét, amire megállás nélkül gondolok. A pincét, tele a róla készült festményekkel.
- Nem. Nem kéne itt lenned – mondom fáradtan. Mintha félne magától. Vagyis, attól az erőtől, ami ott szikrázik benne, pedig szerintem ez egy adottság, csak meg kell, tanulja kezelni. Közelebb lépek hozzá, már csak egy-két lépés választ el minket egymástól, és kissé összevonom a szemöldököm.
- Tudom mi vagy – suttogom. Valami erő arra ösztönöz, hogy megérintsem az arcát, de nem teszem, egyrészt mert sértő, másrészt mert nem akarok behatolni a személyes terébe. Attól, hogy veszélyes, még ember. Én magam is veszélyes vagyok, hogyha úgy vesszük, hiszen minden telihold alkalmával őrjöngő vadállattá, egy szörnyé változok, és nem tehetek semmit az ellen, hogy ne öljek embereket. Valahogy átérzem a helyzetét.
Így, közelebbről nézve az arcát sokkal csinosabb vonásai voltak, mint a fejemben lévő énjének, hiszen az ő arcát csak elmosódva láttam, és úgy ábrázoltam a festményeimen is.

music | note: Remélem megfelel  affraid  | words: 317
Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Milo Wyatt
Milo Wyatt

Mágus

Férfi ♌ Posts : 54
♌ Join date : 2015. Aug. 26.
♌ Age : 24
♌ Tartózkodási hely : ⋟ Amszterdam
♌ Foglalkozás : ⋟ Titkos
♌ Humor : ⋟ Sarcasm is my only defense

TémanyitásTárgy: Re: Camille és Milo   Camille és Milo EmptyVas. Szept. 06, 2015 8:57 pm

IT WAS ONLY JUST A DREAM ,
Nem tehet mást, mert gondolatban mindig itt van? Vajon ez lehetséges? Úgy értem, hogy két személy majdnem ugyanarra gondoljon és... Nem, biztosan nem. Különben addig jó, amíg ő nem azt gondolja amit én gondolok ha gondolkodom. Bármilyen hihetetlen, de fiú létemre gondolkodni is tudok, pláne ha az én generációmról van szó, akkor hozzájuk képest is sokat. A felnőttek nem tudnak semmit, azt hiszik, hogy csak egy újabb hangoskodó gyerek vagyok. Akire irigyek lehetnek, mert más mint ők, nem olyan sokat megéltek és ostobán hívők. Mert valóban, az én generációmtól várják el azt, hogy hozzájuk hasonlóan higgyünk. De ha tudnák, hogy bennünk, vagy legalábbis bennem, nincs meg az a hiszékenység és naivitás ami bennük megvan elszörnyülködnének. Tőlünk várják a jövőt. Tőlem, aki majdnem felégette az egész erdőt, csak mert kedve volt hozzá. Ez persze nem elég. Miért ne volna elég? A telhetetlenség jó, legalábbis addig amíg más erőt nem kovácsol a telhetetlenségedből és ellened nem fordítja. Mondanom kellene valamit igaz? Nem hagyhatom szó nélkül, amit az imént mondott, hiszen engem is ez vezért ide s, legyünk őszinték, nem volnék itt ha nem a hangja, a szavai járnának a fejemben megállás nélkül.
– Különös. Ez az egész akkor nem véletlen. – de iszonyat mód véletlen, veszteg maradhattam volna otthon, várhattam volna legalább egy napot míg ide jövők, de nem. Nekem most kellett! Lett volna más választásom, de a vérem ami előre hajt nem engedett. Remek. Annak persze örülök, hogy egyetért velem nem kéne itt lennem nekem sem. Hát nem is, az egyszer biztos. Őt látva azonban, megnyugszom. Nem egy őrült aki képes a fejembe turkálni és szavakat suttogni, azok az én emlékeim, fantáziám szüleménye, vagy legalább egy részük. Ha hozzám hasonló mágus volna, akkor arról biztosan tudnék, vagy legalább volna valamilyen érzésem, hogy hoppá, nem egy buta halandóról van szó, aki ha tudná mi vagyok legszívesebben máglyán égetne el. Mert ők biztosan csak erre képesek, ha megtudják az igazat és akkor félő, hogy nem tudnám olyan jól irányítani a tűzet. Megvédeni sem tudnám magam, mert túlságosan be lennék pánikolva és félteném az életem. Figyeltem amint ő is közelebb lép hozzám és nem csak én vagyok az aki lefaragja a kettőnk között lévő távolságot. Amikor azonban kijelenti, hogy tudja mi vagyok elpattan a fejemben egy szikra. Honnan tudja? Dehogy tudja! Nem is sejti. Nem sejtheti, nem szabad sejtenie! Egyszerűen csak felsóhajtok, majd a szemeibe nézek.
– Persze, hogy tudod. Mindenki tudja. Egy ember. Nem is szellem. Mégis mire számítottál? – cseppet sem vagyok felháborodott vagy ilyesmi, inkább csak próbálom elterelni a mágusi mivoltomról a témát. Ez valami olyasmi, amit még a halandó barátnőimnek sem mondtam el, nemhogy annak a lánynak akinek a hangja már napok óta az őrületbe kerget.
THANKS KAY
Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Camille Mallow
Camille Mallow

Vérfarkas

nő ♌ Posts : 8
♌ Join date : 2015. Sep. 04.
♌ Age : 29
♌ Tartózkodási hely : || Amszterdam
♌ Foglalkozás : || megpróbálni normálisnak lenni
♌ Humor : || Harapós

TémanyitásTárgy: Re: Camille és Milo   Camille és Milo EmptyKedd Szept. 08, 2015 11:09 am










Csak állunk egymással szemben, nem teszünk semmit, nem fordítunk hátat a másiknak, hogy aztán az idők következtével emlékünk foltokká homályosodjon, majd végleg eltűnjön. Őszintén szólva nem tudom megmondani, hogy miért is nem tesszük ezt. Hogy miért nem hagyjuk ott a másikat, hogy miért kattog az agyam még mindig ezen a fiún, amikor úgy igazán most találkozok vele először. Tekintetem a háta mögött elterülő kietlen tájra siklik, aminek helyén egykoron égig érő fák álltak, s alkottak erdőt, ami rengeteg állatnak adott otthont. Biztos vagyok benne, hogy akkor este, nem direkt tette azt, amit tett. Sőt, azzal is tisztában voltam, hogy micsoda is ő, s úgy gondoltam, hogy jobb lesz ezt minél előbb tisztázni.

- Nem igazán hiszek a sorsban – adom válaszul, de a szavai megmosolyogtatnak. Ez véletlen. Ijesztő, de véletlen. Hiszen, hogyha nem lenne az ami, akkor talán soha többé nem tértem volna vissza ide, azok után, ami történt. De mégis, a legfélelmetesebb az volt ebben a találkozásban, hogy nem volt félelmetes. Azt hittem, legalább egy kicsit pszichopatának, vagy piromániásnak fog látszani, de nem, teljesen normális, ijesztően normális.

- Ugyan, ne kerteljünk – hülyének néz, és ez idegesít. Oké, ő bizonyára nem tudja első látásra levonni rólam, hogy egy acsargó, bundás szörnyeteg vagyok, de az ő képességét szinte lehetetlen letagadni, hiába is próbálja irónia és szarkazmus alá rejteni az igazságot – mágus vagy, igaz? – kérdezem halkan, inkább csak belesuttogok a szélbe, és reménykedem, hogy az majd eljuttatja hozzá a kérdésemet. Ismertem mágusokat, vagyis az túlzás, inkább csak hallottam róluk, és az erejükről, arról, hogy vadásznak rájuk, mert gonosznak hiszik őket. De Ez a fiú nem gonosz, sőt, látszik rajta, hogy ő maga sem érti túlságosan a helyzetet.



Camille x Milo


Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Milo Wyatt
Milo Wyatt

Mágus

Férfi ♌ Posts : 54
♌ Join date : 2015. Aug. 26.
♌ Age : 24
♌ Tartózkodási hely : ⋟ Amszterdam
♌ Foglalkozás : ⋟ Titkos
♌ Humor : ⋟ Sarcasm is my only defense

TémanyitásTárgy: Re: Camille és Milo   Camille és Milo EmptyCsüt. Szept. 10, 2015 9:49 pm

IT WAS ONLY JUST A DREAM ,
Nem igazán hisz a sorsban. Én sem. Vagyis nem egészen, de az részlet kérdése miben hiszek és miben nem. Az egyik tanárom egy démon, a másik szimpla ember de akkor is ki tud készíteni a harmadik meg ki tudja mi, de nem látok senki fejébe így csak azt tudom megállapítani ami nyilvánvaló és a két szememmel is meg tudom különböztetni a teljesen normális embertől. Ez a csaj nem volt normális. Már azért se, mert tud gondolkodni és hamar összerakja a képeket. De még milyen jól! Szóval tudja, hogy mágus vagyok! Csak hümmögök egyet. Semmi válasz, hogy oh ez butaság, mert mágusok nem léteznek, úgy ahogy az angyalok vagy démonok, de ez nagy hülyeség volna. Tekintve, hogy mint említettem az egyik tanárom eléggé démonian viselkedik. Miért tagadnám le azt aki és ami vagyok? Holnapra talán őrültnek fogják hinni, ha csak egy szimpla ember és... Bár ők nem mondanák ránk sosem, hogy mágus, hanem biztosan valami sokkal szimplább és egyszerűbb szót használnának a mágus helyett. Talán varázsló vagy boszorkány, mindent kinézek belőlük. Ebből a lányból azonban, nem is tudom. Megvonom a vállam.
– Mit számít? Nem vagyok olyan, mint te vagy mások. – nem bízom meg benne, de igazából el sem szaladok azért, mert félnék tőle. Belőle még nem árad semmi olyan irritáló tényező, mint például Blake-ből, akinek a puszta jelenléte is kikészít. Jó igaz, hogy eddig csak vele találkoztam, mint démon és aki fel is vállalta ezt, szóval szerintem tudatosan belém épülhetett a közelében a megvetés amit érzek. Vagy a düh, esetleg a rögvest megtudnálak ölni érzés, de ennek a lánynak a közelében nincs ilyen érzésem.
– Az apukád rendőr? – nem mintha a rendőr apák lányaira buknék és túlzottan számítana, de kíváncsi voltam. Vajon van-e valami alapja a rémálmomnak vagy csak beképzelem az egészet? Ami igazából nem lepne nagyon meg, mert mágus vagyok, az átlagnál sokkal furcsább álmaim vannak, mint azt bárki elhiszi.
– Amúgy Milo vagyok. – gondolom illene be is mutatkoznom, ha már eddig voltam olyan barom és nem mondtam ki, hogy igazából tényleg mágus vagyok, de nem bízom meg benne s, ne várja el mindezt a gondolataimon kívül is megosszam vele. Persze nem néztem démonnak, ugyanakkor még bármi lehetett és köztük akár angyal is akinek az a képessége, hogy a fejembe lát és tudja mit gondolok. Bár gondolom ha eddig tudta volna mire gondolok legalább egy nyaklevest adhatott volna, de nem adott szóval... megmenekültem a csapás elől!
THANKS KAY
Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Camille Mallow
Camille Mallow

Vérfarkas

nő ♌ Posts : 8
♌ Join date : 2015. Sep. 04.
♌ Age : 29
♌ Tartózkodási hely : || Amszterdam
♌ Foglalkozás : || megpróbálni normálisnak lenni
♌ Humor : || Harapós

TémanyitásTárgy: Re: Camille és Milo   Camille és Milo EmptyPént. Szept. 11, 2015 3:10 pm










Azt mondja, nem olyan, mint én. Igaza van, nem olyan. Ő valószínűleg még nem ölt embert, én pedig igen, nem is egyet, és kicsit sem volt felemelő érzés, vagy szép látvány. A régi iskolámban történt. A hajnal sugarai ébresztettek, csurom vér voltam, a szekrényekről belek és agyvelő darabok lógtak. Még a gyomrom tartalmát is viszontláttam miután sikerült feltápászkodnom, és megkapaszkodnom. Azt hittem ott helyben el fogok ájulni, de nem történt meg, csak szimplán besétáltam a mosdóba, megmostam a kezeimet és az arcomat, majd telefonáltam apának, aki értem jött. Azóta sem feledtem el, hogy mit tettem, hogy mennyi ártatlan ember vére ragad a kezemhez.
- Igazad van. Nem számít, hiszen nincs közöm hozzád – nyugtázom a dolgot, de a fejemben tovább fűzöm a fonalat. Nincs közünk egymáshoz, és nem is lehetne. Helyes srác, és attól függetlenül, hogy zárkózott, rendesnek tűnik, de bántanám. Tudom, hogy baja esne, ha mellettem kötne ki, és nem bírnám ki, ha ismét gyilkolnék. Onnantól nem lenne visszaút, csak az elmegyógyintézet.
- Igen, az, de honnan tudod? – kérdem kicsit gyanakodva. Talán egy parányit üldözési mániás vagyok, de megijeszt, hogy tudja, hogy mi az apám munkája. Nem hiszem, hogy ismeri, ha meg mégis, nem tudja a nevemet, nem tudhatja, hogy ki az apám, hacsak nem gondolatolvasó – te neked ez a képességed? Látod, hogy mire gondolok? – riadtan lépek egy kicsit hátrébb. Nem akarom, hogy megtudja, hogy miket tettem. Nem akarom, hogy belém lásson, és rájöjjön, hogy csak egy hidegvérű gyilkos vagyok, semmi több.
- Én Camille! Örülök, hogy végre élőben is láthatlak, Milo – ismétlem meg a nevét, hogy el ne feledjem, de ő az egyetlen ilyen nevű ember, akit ismerek. Tetszik a neve. Egyedi. Azt hiszem, azt jelenti, hogy tiszta. Akinek ilyen neve van, nem lehet koszos lelke, hiszen azt mondják, a név kötelez. És látszólag ő épp olyan, mint a neve. Tiszta.
Camille x Milo


Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Milo Wyatt
Milo Wyatt

Mágus

Férfi ♌ Posts : 54
♌ Join date : 2015. Aug. 26.
♌ Age : 24
♌ Tartózkodási hely : ⋟ Amszterdam
♌ Foglalkozás : ⋟ Titkos
♌ Humor : ⋟ Sarcasm is my only defense

TémanyitásTárgy: Re: Camille és Milo   Camille és Milo EmptyPént. Szept. 11, 2015 10:13 pm

IT WAS ONLY JUST A DREAM ,
A szüleimtől tudok mindent, ők is tűz mágusok, nem egyáltalán nem föld, levegő vagy víz, hanem tűz. Jó, tudom ha valaki elképzel a fejében egy tűzmágust akkor az biztosan azt hihető, hogy az illető nagyon szófogadó, kimért, mert a tűz nehéz elem és pusztításra teremtetett, mert mi másra. Azt gondolnánk, hogy két tűzmágus fia legalább annyira okos és hidegvérű, mint amilyennek lennie kell. De az igazság az, hogy egy ravaszdi kreténről van szó. Aki még nem kapta kézbe a könyvét, amiből sokkal többet tanulhatna. Mert a szülei, hogy is mondjam okkal félnek attól, hogy a gyerekük rosszra használná a tudását. Különben is mit tudnak ők rólam? Semmit. Ahogy ez a lány sem tud rólam semmit. Az nagyon dicséretre méltó, hogy ezt ő maga is belátja.
– Örülök, hogy ezt belátod. – ettől persze nem mondtam azt, hogy nem keltette fel a kíváncsiságomat és nem érdekel az ő igazából micsoda. Mert nem ember, az egyszer biztos! Ha az volna akkor már nem lenne itt s, ha okosabb lettem volna akkor elcsórom a szüleim egyik könyvét kerül amibe kerül és megtanulok egy felejtés varázsigét, de nem. Én tiszteletben tartom a szüleim szabályát és nem harcolok egy buta könyvért, ami tényleg növelhetné a tudásomat.
– Hosszú történet. Nehéz lenne elmagyarázni. – nem igazából nem nehéz, olyan könnyű, mint az egyszer egy. Csak még magamnak sem vagyok képes bevallani, hogy vele álmodom, nem természetesen nem róla, mert eddig csak a hangját hallottam, de így szemtől szembe még nem igazán láttam őt. Ezért is olyan hű de hihetetlen az egész a számomra, nem tudom elhinni, hogy tényleg itt van. Pontosan akkor amikor én. Ez meg igazán megérne egy misét a templomban, de nem járok templomba, egyrészt mert... Komplikált a hitem. Másrészt, mágus vagyok. A kérdésére elkomolyodom, tényleg azt hiszi, hogy gondolatolvasó vagyok? Tényleg? Ez az első ami az embereknek lerí rólam? Kacagni kezdek. Nem tudom visszatartani, egyszerűen muszáj. Persze hamar abba hagyom. Nincs az a pénz amiért órákig kinevetnék egy lányt, aki olyasvalamit feltételez rólam, ami nem igaz rám. Persze szórakoztató meg minden, de akkor is. Közelebb lépek hozzá és megérintem a vállát, egyfajta nyugtatásképpen is.
– Nem, nem vagyok gondolatolvasó, csak tűzmágus és semmi több. De szerintem ezt már te is sejted, akármi légy. – kemény fejtörő az egyszer biztos, pláne ha nem rendelkezek olyan szuper megérzéssel, mint egy démon aki semmi perc alatt megmondja rólad mi vagy és mi nem ami a fajodat illeti természetesen.
– Szép neved van. Camille.
THANKS KAY
Vissza az elejére Go down



dear cupcake, call me by my name
Ajánlott tartalom




TémanyitásTárgy: Re: Camille és Milo   Camille és Milo Empty

Vissza az elejére Go down
 
Camille és Milo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Camille Mallow >> Little Wolf <<
» Camille x Ophelia >> crazy breakfast <<
» Milo kapcsolatai
» Milo Wyatt
» Minden ami Milo Wyatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
❝ B L O O D and L O Y A L T Y :: Lezárt játékok-